ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 


Beseda o Chile

před 6 měsíci, 28.6.2018

Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.

Číst celý článek

Poznáváme Dolní Poolšaví

před 6 měsíci, 28.6.2018

V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.

Číst celý článek

Sběr

před 6 měsíci, 28.6.2018

V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Číst celý článek

Výlet do Prahy

před 6 měsíci, 28.6.2018

V sobotu 23. června jsme brzy ráno vyrazili na výlet do Prahy. Zavítali jsme na zajímavou výstavu Mumie světa, prohlédli si nejznámější místa Prahy a dozvěděli se o nich mnoho nových informací. Po velké okružní procházce Prahou jsme se plní dojmů vrátili večerním vlakem zpět do Starého Města, kde už na nás čekali naši nejmilejší.

Číst celý článek