Výlet MŠ do Kovozoo před 23 hodinami, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 23 hodinami, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 2 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Další projekty

• Ovoce do škol

LAKTEA, obecně prospěšná společnost, je schváleným dodavatelem a zajišťuje dodávky v rámci projektu „OVOCE DO ŠKOL“ pro základní školy v celé České republice.

• Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

• Školní mléko

Laktea, o.p.s., je hlavním realizátorem programu Školní mléko v České republice.

Co se skrývá za vůní medu

Co se skrývá za vůní MEDU

Jedná se o osmiměsíční soutěž. Dětské týmy budou e­mailem dostávat úkoly, které se budou hodnotit a sčítat jejich body. V každé kategorii na konci soutěže budou oceněny tři týmy věcnými cenami, které budou nějak souviset se včelařením. Cílem soutěže je podpora a propagace včelařství.

Organizátorem je Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Uherské Hradiště, ZŠ Za Alejí

Hravě žij zdravě

jedná se o internetový kurz zdravého životního stylu. Kurz je organizován pro žáky 5. ročníků. Hravou formou mění nevhodné stravovací návyky, zlepšuje pitný režim a zvyšuje zájem žáků o pohybovou aktivitu.

Hlavním partnerem je Potravinářská komora ČR.

Žáci budou plnit úkoly, vyplňovat tabulky s pohybovými aktivitami a jídlem, které během dne snědli.