Předškolička před 26 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Další projekty

• Ovoce do škol

LAKTEA, obecně prospěšná společnost, je schváleným dodavatelem a zajišťuje dodávky v rámci projektu „OVOCE DO ŠKOL“ pro základní školy v celé České republice.

• Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

• Školní mléko

Laktea, o.p.s., je hlavním realizátorem programu Školní mléko v České republice.

Co se skrývá za vůní medu

Co se skrývá za vůní MEDU

Jedná se o osmiměsíční soutěž. Dětské týmy budou e­mailem dostávat úkoly, které se budou hodnotit a sčítat jejich body. V každé kategorii na konci soutěže budou oceněny tři týmy věcnými cenami, které budou nějak souviset se včelařením. Cílem soutěže je podpora a propagace včelařství.

Organizátorem je Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Uherské Hradiště, ZŠ Za Alejí

Hravě žij zdravě 2014

jedná se o internetový kurz zdravého životního stylu. Kurz je organizován pro žáky 5. ročníků. Hravou formou mění nevhodné stravovací návyky, zlepšuje pitný režim a zvyšuje zájem žáků o pohybovou aktivitu.

Hlavním partnerem je Potravinářská komora ČR.

Žáci budou plnit úkoly, vyplňovat tabulky s pohybovými aktivitami a jídlem, které během dne snědli.