Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Další projekty

• Ovoce do škol

LAKTEA, obecně prospěšná společnost, je schváleným dodavatelem a zajišťuje dodávky v rámci projektu „OVOCE DO ŠKOL“ pro základní školy v celé České republice.

• Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

• Školní mléko

Laktea, o.p.s., je hlavním realizátorem programu Školní mléko v České republice.

Co se skrývá za vůní medu

Co se skrývá za vůní MEDU

Jedná se o osmiměsíční soutěž. Dětské týmy budou e­mailem dostávat úkoly, které se budou hodnotit a sčítat jejich body. V každé kategorii na konci soutěže budou oceněny tři týmy věcnými cenami, které budou nějak souviset se včelařením. Cílem soutěže je podpora a propagace včelařství.

Organizátorem je Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Uherské Hradiště, ZŠ Za Alejí

Hravě žij zdravě 2014

jedná se o internetový kurz zdravého životního stylu. Kurz je organizován pro žáky 5. ročníků. Hravou formou mění nevhodné stravovací návyky, zlepšuje pitný režim a zvyšuje zájem žáků o pohybovou aktivitu.

Hlavním partnerem je Potravinářská komora ČR.

Žáci budou plnit úkoly, vyplňovat tabulky s pohybovými aktivitami a jídlem, které během dne snědli.