Pomůcky pro školní rok 2017/2018 před 12 hodinami, 17.8.2017 -
Informační schůzka pro rodiče před 5 dny, 12.8.2017 - Vážení rodiče, zveme Vás na informační schůzku dne 17.8.2017 od 16.00 v Základní škole. Budou Vám představeny nové paní učitelky, které budou učit Vaše děti v následujícím školním roce.
Informace pro rodiče před 27 dny, 21.7.2017 - V případě dotazů ohledně personálních změn ve škole kontaktujte, prosím, ředitelku školy.

Další projekty

• Ovoce do škol

LAKTEA, obecně prospěšná společnost, je schváleným dodavatelem a zajišťuje dodávky v rámci projektu „OVOCE DO ŠKOL“ pro základní školy v celé České republice.

• Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

• Školní mléko

Laktea, o.p.s., je hlavním realizátorem programu Školní mléko v České republice.

Co se skrývá za vůní medu

Co se skrývá za vůní MEDU

Jedná se o osmiměsíční soutěž. Dětské týmy budou e­mailem dostávat úkoly, které se budou hodnotit a sčítat jejich body. V každé kategorii na konci soutěže budou oceněny tři týmy věcnými cenami, které budou nějak souviset se včelařením. Cílem soutěže je podpora a propagace včelařství.

Organizátorem je Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Uherské Hradiště, ZŠ Za Alejí

Hravě žij zdravě 2014

jedná se o internetový kurz zdravého životního stylu. Kurz je organizován pro žáky 5. ročníků. Hravou formou mění nevhodné stravovací návyky, zlepšuje pitný režim a zvyšuje zájem žáků o pohybovou aktivitu.

Hlavním partnerem je Potravinářská komora ČR.

Žáci budou plnit úkoly, vyplňovat tabulky s pohybovými aktivitami a jídlem, které během dne snědli.