Proužkovaný den před 9 dny, 7.6.2019 - V pátek 7. 6. 2019 jsme oblečením proužkovaných triček podpořili děti s rozštěpem, protože situace, kterou tyto děti i jejich procházejí, není lehká, i když jim často do života zůstane "jen" malý proužek na tváři.
Výšlap na Pepčín před 9 dny, 7.6.2019 - V rámci dne dětí jsme se vydali na výšlap na místo bývalého zámečku Pepčín nad Vlčnovem. Vystoupali jsme na rozhlednu Hraběcí, prošli se lesem, našli poklad, opekli špekáčky a vyřádili se v lese. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na dětském hřišti a s veselou náladou se vrátili zpět.
Z hodiny slohu před 9 dny, 7.6.2019 - V rámci slohu jsme vyrazili ke kapli, kde ji děti zkoušely popsat - jak vypadá, co je na ní zajímavého, jaký materiál byl při stavbě použit. Druháci i třeťáci vytvořili zajímavé texty, ve kterých se uplatnil jejich pozorovací talent.

Školní mléko

Laktea, o.p.s., je hlavním realizátorem programu Školní mléko v České republice.

Mléko a vybrané mléčné výrobky dodává do základních, mateřských a středních škol na základě uzavřené smlouvy o spolupráci. Připravuje nabídku, zásobuje a vede kompletní agendu v souvislosti s čerpáním dotací žáky ve školách.

Odkaz: http://www.laktea.cz/skolni_mleko