Pomůcky pro školní rok 2017/2018 před 12 hodinami, 17.8.2017 -
Informační schůzka pro rodiče před 5 dny, 12.8.2017 - Vážení rodiče, zveme Vás na informační schůzku dne 17.8.2017 od 16.00 v Základní škole. Budou Vám představeny nové paní učitelky, které budou učit Vaše děti v následujícím školním roce.
Informace pro rodiče před 27 dny, 21.7.2017 - V případě dotazů ohledně personálních změn ve škole kontaktujte, prosím, ředitelku školy.

EU peníze školám

Zapojení se do tohoto projektu nám umožnilo zakoupit do školy pomůcky, na které bychom z běžného rozpočtu šetřili dlouho. Náš projekt se jmenuje Modernizace výuky, takže jsme z peněz pořídili notebooky, promítací plátna, dataprojektory, výukový software. Učitelé dostali možnost zúčastnit se dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti počítačových technologií, matematiky, jazyka českého a anglického.

Cílová částka se také odvíjela od počtu žáků ve škole. V rámci tzv. Šablon si učitelé sami zpracovávají DUMy (Digitální Učební Materiály), které ověřují ve výuce prostřednictvím moderních technologií.

Odkaz: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/eu-penize-skolam

[doplňte nadpis]