Vánoční atmosféra v MŠ před 1 dnem, 14.12.2017 - Abychom nasáli tu správnou vánoční atmosféru, děti si ve školce nazdobily stromeček. Třídu nám také zdobí překrásný betlém. Děti měly možnost kresbou vyjádřit svá přání, co jim ve školce schází, jaká hračka by je potěšila. Teď už nám zbývá jen čekat, zda se přání vyplní a vykouzlí úsměvy na tvářích dětí :-D
Vánoční dílničky před 2 dny, 13.12.2017 - V úterý 13. 12. 2017 se v budově základní školy konaly vánoční dílničky, kde si děti spolu s rodiči mohli vyzkoušet různé techniky výroby vánočních dekorací - od zdobení perníčků přes papírové a knoflíkové ozdoby až po výrobu svíček.
Výlet do Brna před 3 dny, 12.12.2017 - V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

EU peníze školám

Zapojení se do tohoto projektu nám umožnilo zakoupit do školy pomůcky, na které bychom z běžného rozpočtu šetřili dlouho. Náš projekt se jmenuje Modernizace výuky, takže jsme z peněz pořídili notebooky, promítací plátna, dataprojektory, výukový software. Učitelé dostali možnost zúčastnit se dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti počítačových technologií, matematiky, jazyka českého a anglického.

Cílová částka se také odvíjela od počtu žáků ve škole. V rámci tzv. Šablon si učitelé sami zpracovávají DUMy (Digitální Učební Materiály), které ověřují ve výuce prostřednictvím moderních technologií.

Odkaz: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/eu-penize-skolam

[doplňte nadpis]