Trenčín a koupaliště Zelená žaba před 11 hodinami, 23.6.2017 - Krásný výlet za odměnu žákům věnovala Nadace Synot, prohlédli jsme si Trenčanský hrad, navštívili jsem zrekonstruovaný areál Zelená žaba.
Pomozme také Lukáškovi! před 6 dny, 17.6.2017 -
Rozloučení s předškoláky před 8 dny, 16.6.2017 - [DOPLNIT TEXT]

EU peníze školám

Zapojení se do tohoto projektu nám umožnilo zakoupit do školy pomůcky, na které bychom z běžného rozpočtu šetřili dlouho. Náš projekt se jmenuje Modernizace výuky, takže jsme z peněz pořídili notebooky, promítací plátna, dataprojektory, výukový software. Učitelé dostali možnost zúčastnit se dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti počítačových technologií, matematiky, jazyka českého a anglického.

Cílová částka se také odvíjela od počtu žáků ve škole. V rámci tzv. Šablon si učitelé sami zpracovávají DUMy (Digitální Učební Materiály), které ověřují ve výuce prostřednictvím moderních technologií.

Odkaz: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/eu-penize-skolam

[doplňte nadpis]