Testování žáků základní školy - změna od 17.1.2022 před 2 měsíci, 9.12.2021 - Žáci základní školy se budou testovat na přítomnost COVID 19 každé pondělí až do 28.2.2021, zaměstnanci ZŠ se testují 1x týdně, zaměstnanci MŠ 2x týdně
Tvoření z keramické hlíny před 8 dny, 17.1.2022 - Pracovní činnosti v pátek patřily keramice. Mladší žáci vytvářeli krmítka, ptáčky a další zvířata. Hotové výrobky rovnou putují na vypálení do nové pece.
Chystáme se na olympiádu před 16 dny, 9.1.2022 - V hodinách tělesné výchovy pilujeme formu v různých disciplínách, protože se blíží nejen začátek ZOH, ale také začátek školní Podolympiády, která odstartuje už v únoru a bude probíhat až do června, kdy se plánuje slavnostní vyhlášení úspěšných sportovců v jednotlivých disciplínách.

EU peníze školám

Zapojení se do tohoto projektu nám umožnilo zakoupit do školy pomůcky, na které bychom z běžného rozpočtu šetřili dlouho. Náš projekt se jmenuje Modernizace výuky, takže jsme z peněz pořídili notebooky, promítací plátna, dataprojektory, výukový software. Učitelé dostali možnost zúčastnit se dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti počítačových technologií, matematiky, jazyka českého a anglického.

Cílová částka se také odvíjela od počtu žáků ve škole. V rámci tzv. Šablon si učitelé sami zpracovávají DUMy (Digitální Učební Materiály), které ověřují ve výuce prostřednictvím moderních technologií.

Odkaz: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/eu-penize-skolam

Projekt Šablony (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0002754)

Ve druhém pololetí školního roku 2016/2017 se škola zapojila do projektu Šablony (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0002754) ve zjednodušeném vykazování.

Projekt je zaměřen hlavně na vzdělávání pedagogických pracovníků základní i mateřské školy. U základní školy se jedná o vzdělávání v oblasti čtenářské a matematické gramotnosti a inkluzi. V mateřské škole je vzdělávání zaměřeno na předčtenářskou a předmatematickou gramotnost a inkluzi.

Z projektu jsou hrazeny kroužky Klub zábavné logiky a deskových her, Čtenářský klub a doučování pro děti ohrožené školním neúspěchem v základní škole. Pedagogičtí pracovníci jsou zapojeni do tandemové výuky.

Díky tomuto projektu mohou navštěvovat děti mateřské školy předškoličku - setkávání rodičů dětí MŠ s odborníky.

Z finančních prostředků projektu jsou ještě pořizovány učební pomůcky do výuky a do kroužků.

Projekt je na dobu 2 let.Bude ukončen ve druhém pololetí školního roku 2017/2018.

Projekt Šablony II.

Projekt je na dobu 2 let. Bude ukončen 30.9.2021