Metoda Elkonin na naší škole před 14 hodinami, 19.10.2017 - Díky paní učitelce Heleně Březinové si mohou žáci vyzkoušet metodu D. B. Elkonin
Školní družinka po obědě. před 2 dny, 18.10.2017 - Jak si krásně hrajeme a stavíme.
Říjen ve školní družině před 2 dny, 18.10.2017 - Babí léto nás mile překvapilo. Naše bylinková , školní dvorek a hlavně děti si to užily. Vytrhávání plevele, hry , malování na chodník , skákání panáka a lepení podzimních obrázků z nádherně zabarvených podzimních listů. To všechno zvládnou děti z Naší školy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

EU peníze školám

Zapojení se do tohoto projektu nám umožnilo zakoupit do školy pomůcky, na které bychom z běžného rozpočtu šetřili dlouho. Náš projekt se jmenuje Modernizace výuky, takže jsme z peněz pořídili notebooky, promítací plátna, dataprojektory, výukový software. Učitelé dostali možnost zúčastnit se dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti počítačových technologií, matematiky, jazyka českého a anglického.

Cílová částka se také odvíjela od počtu žáků ve škole. V rámci tzv. Šablon si učitelé sami zpracovávají DUMy (Digitální Učební Materiály), které ověřují ve výuce prostřednictvím moderních technologií.

Odkaz: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/eu-penize-skolam

[doplňte nadpis]