Metoda Elkonin na naší škole před 14 hodinami, 19.10.2017 - Díky paní učitelce Heleně Březinové si mohou žáci vyzkoušet metodu D. B. Elkonin
Školní družinka po obědě. před 2 dny, 18.10.2017 - Jak si krásně hrajeme a stavíme.
Říjen ve školní družině před 2 dny, 18.10.2017 - Babí léto nás mile překvapilo. Naše bylinková , školní dvorek a hlavně děti si to užily. Vytrhávání plevele, hry , malování na chodník , skákání panáka a lepení podzimních obrázků z nádherně zabarvených podzimních listů. To všechno zvládnou děti z Naší školy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

​Mateřská škola

Podolí č.p. 244, 68604 Kunovice

E-mail: mspodoli@zsmspodoli.cz​
Web: www.zsmspodoli.cz

Účet školy: 86-3949970277/0100

IČO: 70 99 38 91
IZO: 600 124 142

Charakteristika mateřské školky

Školka sídlí v jiné budově než škola. Je to modernější budova, která je vybavena novým nábytkem a hračkami. Nově zde byla zřízena jedna třída s dopoledním provozem pro nejmladší děti, které školku navštěvují s omezenou docházkou.

Odpoledne tato třída slouží jako školní jídelna pro žáky. Ke školce patří také zahrada s novými herními průlezkami. Ve školce působí tři vyučující a jedna školnice.

Ing. et Mgr. Jana Buršová
ředitelka