Vánoční stromečky ve škole před 5 dny, 6.12.2019 - Vánoční atmosféru přinesly mimo jiné do školy i nádherné vánoční stromy, které jsou letos až do stropu. Velké poděkování za ně patří tatínkovi naší druhačky Karolínky Smetkové.
Mikuláš před 5 dny, 6.12.2019 - Ve čtvrtek 5. prosince navštívil MŠ i ZŠ Mikuláš. Se svými pomocníky čertem a andělem u každého z dětí ocenili jejich dobré vlastnosti, ale našli i něco, na čem je potřeba zapracovat a do další návštěvy zlepšit. Dětem vykouzlili úsměv na tváři svým vystupováním a samozřejmě i balíčky s nadílkou. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli, sponzorům za věci do balíčků a hlavně paní Mikulové, Krčové a andělovi.
Zahájení výuky plavání před 12 dny, 29.11.2019 - Jako každý rok i letos absolvují všechny děti v rámci hodin tělesné výchovy plaveckou výuku v Aquaparku Uherské Hradiště. První hodiny proběhly ve středu 27. 11. 2019. Žáci byli nejprve seznámeni s bezpečnostními pravidly a rozděleni do skupin. Pak následovala samotná výuka a nakonec i volné plavání.

Kroužky Mateřské školy

Hra na flétnu

Kroužek HRA NA FLÉTNU navštěvují zejména starší děti.

Kroužek vede paní učitelka Adéla Juráková.

Hravou formou se zde učí základní tóny, technika správného držení nástroje a hlavně technika správného dýchání, což je velmi důležité pro hru na dechový hudební nástroj.

Šikovné ručičky

Vede paní učitelka Magda Molnárová. Koná se 1x14 dnů v mateřské škole ve středu po obědě.

Děti si vyzkouší další výtvarné techniky, zlepšují se v manuálních dovednostech.

Metoda dobrého startu

Předškolička