Karneval před 10 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 13 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 13 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Kroužky Mateřské školy

Hra na flétnu

Kroužek HRA NA FLÉTNU navštěvují zejména starší děti.

Kroužek vede paní učitelka Adéla Juráková.

Hravou formou se zde učí základní tóny, technika správného držení nástroje a hlavně technika správného dýchání, což je velmi důležité pro hru na dechový hudební nástroj.

Šikovné ručičky

Vede paní učitelka Magda Molnárová. Koná se 1x14 dnů v mateřské škole ve středu po obědě.

Děti si vyzkouší další výtvarné techniky, zlepšují se v manuálních dovednostech.

Metoda dobrého startu

Předškolička