Dýňování ve škole před 17 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Kroužky Mateřské školy

Hra na flétnu

Kroužek HRA NA FLÉTNU navštěvují zejména starší děti.

Kroužek vede paní učitelka Adéla Juráková.

Hravou formou se zde učí základní tóny, technika správného držení nástroje a hlavně technika správného dýchání, což je velmi důležité pro hru na dechový hudební nástroj.

Šikovné ručičky

Vede paní učitelka Magda Molnárová. Koná se 1x14 dnů v mateřské škole ve středu po obědě.

Děti si vyzkouší další výtvarné techniky, zlepšují se v manuálních dovednostech.

Metoda dobrého startu

Předškolička