Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Kroužky Mateřské školy

Hra na flétnu

Kroužek HRA NA FLÉTNU navštěvují zejména starší děti.

Kroužek vede paní učitelka Adéla Juráková.

Hravou formou se zde učí základní tóny, technika správného držení nástroje a hlavně technika správného dýchání, což je velmi důležité pro hru na dechový hudební nástroj.

Šikovné ručičky

Vede paní učitelka Magda Molnárová. Koná se 1x14 dnů v mateřské škole ve středu po obědě.

Děti si vyzkouší další výtvarné techniky, zlepšují se v manuálních dovednostech.

Metoda dobrého startu

Předškolička