Tvůrčí atmosféra v hodinách před 19 hodinami, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 13 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 13 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Organizace dne

6.30 – 8.00          scházení dětí

spontánní individuální a společné hry podle volby dětí

pitný režim