ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

LEGO

před 23 dny, 27.5.2019

Děti získaly velké množství stavebnice Lega přímo od firmy LEGO, pracoviště Kladno. Velký dík patří nejmenované hodné paní, díky ní děti ze školy a školky dostaly velké krabice plné různých druhů lega. Tolik radosti, co malé kostičky dětem přinesly, jsme dlouho neviděli :-) Dětem se podařilo postavit krásné stavby, modely vozidel a zajímavé stavení :-)

Číst celý článek

Focení dětí

před 29 dny, 21.5.2019

Číst celý článek

Přijímací řízení MŠ

před 30 dny, 20.5.2019

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace, vyhlašuje výsledky zápisu dětí do Mateřské školy. Do mateřské školy byly přijaty děti pod těmito pořadovými čísly: 1, 2, 3. Poučení: Proti tomuto rozhodnutí lze podat odvolání do 15 dnů ode dne jeho doručení. Odvolání se podává u ředitelky školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace a rozhoduje o něm Krajský úřad Zlínského kraje.

Číst celý článek

Střípky ze školky

před 1 měsícem, 17.5.2019

Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)

Číst celý článek

Přehlídka dravců

před 1 měsícem, 13.5.2019

V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.

Číst celý článek