ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Den Země

před 1 měsícem, 6.5.2019

V pátek 26. dubna jsme v Kovosteelu oslavili den naší planety. Pro děti byly připraveny soutěže, úkoly a kvízy s ekologickou tématikou a řada zábavných atrakcí. Na zpáteční cestě si třeťáci a čtvrťáci prohlédli Legiovlak a seznámili se s jeho historickým významem.

Číst celý článek

Hasík

před 1 měsícem, 6.5.2019

V rámci projektu požární bezpečnosti se opět uskutečnila návštěva hasičů v naší škole. Žáci prvního a druhého ročníku si zopakovali zásady bezpečného chování a chování v krizových situacích.

Číst celý článek

Změna termínu - Vystoupení ke dni matek

před 2 měsíci, 3.5.2019

Z důvodu tragické události se vystoupení ke Dni maminek dne 9.5.2019 ruší!! Termín vystoupení Vám bude upřesněn později.Děkujeme za pochopení.

Číst celý článek

Předvelikonoční návštěva oveček

před 2 měsíci, 23.4.2019

Poslední středeční hodina před Velikonoci patřila návštěvě oveček u Baičevů. Děkujeme za možnost návštěvy, vyprávění o zvířatech i občerstvení.

Číst celý článek

Velikonoční dílničky

před 2 měsíci, 23.4.2019

I letos měli možnost děti i rodiče navštívit velikonoční dílničky a vyrobit si jarní dekorace. Výběr aktivit byl pestrý - od zdobení vajíček a perníků přes výrobu přáníček až po drobné předměty k výzdobě domova.

Číst celý článek