ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace.

Základní škola je škola s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky. V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. Ve škole vyučují 4 paní učitelky, 2 asistentky pedagoga a 1 vychovatelka školní družiny.

Mateřská škola sídlí v jiné budově než základní škola. Je to modernější budova. Od školního roku 2023/2024 byly znovu otevřeny 2 třídy mateřské školy pro děti ve věku od 3 do 7 let. K mateřské škole patří také školní zahrada s novými herními průlezkami. Ve školce působí čtyři paní učitelky a jedna asistentka pedagoga.

Dopravní hřiště

před 3 měsíci, 16.9.2023

I letos absolvují žáci čtvrté třídy dopravní výchovu, která má za cíl osvojení si znalostí i praktických dovedností potřebných pro bezpečnou jízdu na kole a získání průkazu cyklisty.

Číst celý článek

Nová venkovní učebna

před 3 měsíci, 8.9.2023

Druhý školní den čekalo na žáky překvapení. Díky finančnímu daru škole od paní Dariny Davidové a Davida Veleckého byla na zahradě postavena venkovní učebna, která slouží dopoledne k výuce a k odpočinku a hrám dětí v odpoledních hodinách. Děkujeme!

Číst celý článek

Zahájení školního roku 2023/2024

před 3 měsíci, 4.9.2023

V pondělí 4. září byl za přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Žáci i rodiče se sešli na dvoře školy a po přivítání a úvodním slovu paní ředitelky se pak rozešli do svých tříd. Letos se naše škola rozrostla o devět prvňáčků.

Číst celý článek

Informační schůzka pro rodiče dětí MŠ

před 3 měsíci, 25.8.2023

V úterý 29.8.2023 se od 16.30 hodin uskuteční informační schůzka pro rodiče dětí mateřské školy . Místo setkání ve škole.

Číst celý článek

Prázdninové přání

před 5 měsíci, 1.7.2023

ZŠ a MŠ Podolí přeje všem dětem a rodičům krásné prázdniny a v novém školním roce se na vás budeme těšit.

Číst celý článek

Spolupracujeme