ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm. V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1., 2. a 3. ročníku ve dvou třídách. 

Jaro jsme si přivolali i do naší školičky

před 1 měsícem, 19.4.2018

Společným úsilím se dětem povedla překrásná výzdoba, která nám zpříjemňuje chodbu školky.

Číst celý článek

Hřiště nás baví...

před 1 měsícem, 19.4.2018

Počasí nám konečně přeje a můžeme se vydovádět na krásném hřišti plném zábavy.

Číst celý článek

Ukázky dravců

před 1 měsícem, 13.4.2018

Ve čtvrtek se před budovou MŠ uskutečnila přehlídka dravců ze společnosti Historické sokolnictví. Děti si prohlédly káně, poštolku, sovu, výra a další známé i méně známé druhy dravců. V komentovaném programu se o nich vtipnou formou dozvěděly mnoho zajímavostí.

Číst celý článek

30.4.2018 ŘEDITELSKÉ VOLNO PRO MATEŘSKOU ŠKOLU A ŠKOLNÍ JÍDELNU

před 2 měsíci, 9.4.2018

Z důvodu rekonstrukce v mateřské škole bude v pondělí 30.4.2018 mateřská škola a školní jídelna uzavřena!!! Žáci základní školy si musí zajistit obědy vlastní, případně větší svačinu. Děkujeme za pochopení.

Číst celý článek

Den učitelů v Uherském Brodě

před 2 měsíci, 4.4.2018

V rámci dne učitelů, kdy si připomínáme narození Jana Ámose Komenského, jsme navštívili muzeum pojmenované po tomto významném pedagogovi. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí z jeho života, prohlédli si dobovou expozici a ukázky tradičních řemesel i vyzkoušeli hernu s prostorem pro experimentování a objevování. Závěr jsme věnovali prohlídce historického centra města.

Číst celý článek