ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Beseda s Policií ČR

před 2 měsíci, 19.9.2018

V pondělí 17. září navštívila školu paní policistka z oddělení pořádkové policie, která děti seznámila s bezpečným chováním na ulici i na silnici, popsala jim svou náplň práce i práci ostatních kolegů. Děti plnily různé úkoly a na závěr si mohly vyzkoušet, jaké je to nosit například policejní čepici.

Číst celý článek

Plavání

před 2 měsíci, 19.9.2018

V letošním školním roce byla opět zahájena výuka plavání v Aquaparku Uherské Hradiště. První úvodní hodina proběhla 10. září, kdy byly děti seznámeny s bezpečností, náplní výuky a poté rozděleny do družstev. Plavání bude pokračovat každých čtrnáct dnů po celé první pololetí. Kromě různých plaveckých dovedností na děti čeká i volné plavání a hry ve vodě, které mají děti nejraději.

Číst celý článek

Preventivní program "Buď kamarád"

před 2 měsíci, 11.9.2018

V rámci preventivních programů nás v ZŠ navštívila speciální pedagožka M. Svobodová, která děti seznámila s pomůckami, aktivitami a možnostmi pro lidi s handicapem. Děti si vyzkoušely ovládání vozíku, manipulační hry bez pomoci rukou, kreslení nohou a ústy a další zajímavé činnosti.

Číst celý článek

Začal nový školní rok

před 2 měsíci, 10.9.2018

Po úvodním týdnu, kdy si všichni zvykali po dvou měsících odpočinku na to, že už zase nastal čas povinností, jsme se pilně vrhli do práce. Přibyli nám noví kamarádi v první třídě, sdělujeme si zážitky z prázdnin a těšíme se, co se v tomto školním roce naučíme.

Číst celý článek

Oznámení školní jídelny

před 3 měsíci, 26.8.2018

Od 1. září 2019 je upravena cena stravného

Číst celý článek