Metoda Elkonin na naší škole před 14 hodinami, 19.10.2017 - Díky paní učitelce Heleně Březinové si mohou žáci vyzkoušet metodu D. B. Elkonin
Školní družinka po obědě. před 2 dny, 18.10.2017 - Jak si krásně hrajeme a stavíme.
Říjen ve školní družině před 2 dny, 18.10.2017 - Babí léto nás mile překvapilo. Naše bylinková , školní dvorek a hlavně děti si to užily. Vytrhávání plevele, hry , malování na chodník , skákání panáka a lepení podzimních obrázků z nádherně zabarvených podzimních listů. To všechno zvládnou děti z Naší školy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

Podolí č.p. 53, 68604 Kunovice

Charakteristiky školní družiny

Provoz školní družiny je pouze odpolední, od 12.15 hodin do 15.00 hodin. Žáci se zde mohou přihlašovat ke každodenní docházce nebo jen na vybrané dny.

Práce ve školní družině je různorodá. Děti se mohou věnovat např. činnostem výtvarným a rukodělným, pohybovým (využití hřiště, výlety na kolech, přírodovědné vycházky po okolí...). Do náplně školní družiny jsou zařazeny také chvilky s angličtinou nebo němčinou (dle přání dětí a rodičů), kde si prostřednictvím her a písniček upevňují slovní zásobu.

Nejoblíbenější činností však zůstává vaření a příprava drobných jídel, stolování nebo tvoření vlastních jídelníčků.

Relaxovat mohou žáci na balančních míčích, relaxačních míčích a podložkách, které byly k tomuto účelu zakoupeny od Nadace Děti-Kultura-Sport.

Žáci mají vŠD také možnost se připravovat na výuku, používat počítače a vzdělávací software (procvičování a upevňování probraného učiva,  psaní domácích úkolů, atd.).

Ing. et Mgr. Jana Buršová
ředitelka