Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Provozní doba

REŽIM DNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ranní družina 6.30 hodin - 7.25 hodin relaxace, výtvarná činnost

11.45 hodin - 13.00 hodin: Oběd, Relaxace, Individuální a společenské hry

13.00 hodin - 14.30 hodin: Činnost zájmová a rekreační (zaměřená na všestranný rozvoj dítěte), výtvarná a pracovní činnost, kroužky dle výběru dítěte.

14.30 hodin – 15.30 hodin: Příprava na vyučování nenásilnou a zábavnou formou, domácí úkoly (dle přání rodičů).