Tvůrčí atmosféra v hodinách před 3 dny, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 15 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 15 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Provozní doba

REŽIM DNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ranní družina 6.30 hodin - 7.25 hodin relaxace, výtvarná činnost

11.45 hodin - 13.00 hodin: Oběd, Relaxace, Individuální a společenské hry

13.00 hodin - 14.30 hodin: Činnost zájmová a rekreační (zaměřená na všestranný rozvoj dítěte), výtvarná a pracovní činnost, kroužky dle výběru dítěte.

14.30 hodin – 15.45 hodin: Příprava na vyučování nenásilnou a zábavnou formou, domácí úkoly (dle přání rodičů).