Co jsme dělali v uplynulém týdnu před 2 dny, 29.3.2020 - I nadále pokračuje domácí výuka a "škola na dálku". Snažíme se pro děti kromě učení vymyslet na každý den něco zajímavého, co je pobaví a potěší. A naopak nás těší, když se s námi děti a rodiče o fotky ze svých aktivit podělí. Ať už je to sport, výtvarné počiny, domácí pečení nebo výlety do přírody. V galerii můžete vidět, jak si děti představují Tvář jara, domeček pro lesní živočichy i jak tráví volný čas.
Pozdravy od dětí před 10 dny, 21.3.2020 - S dětmi se teď sice nevídáme ve škole, ale i tak jsme s nimi i rodiči stále v kontaktu. Děti posílají pozdravy a rodiče fotky, jak se děti doma učí i baví, vyrábí roušky nebo jak slaví "ponožkový den".
Výtvarné aktivity před 13 dny, 18.3.2020 - I když momentálně nemůže probíhat výuka ve škole, snažíme se s dětmi i rodiči komunikovat alespoň prostřednictvím moderních technologií. Velmi nás těší zpětná vazba rodičů, kteří posílají fotky výtvorů a prací dětí. Např. v rámci výtvarné výchovy to byla stavba obydlí z přírodnin pro hmyz, skřítky a další obyvatele dle fantazie dětí. Při minulém tvoření se děti inspirovaly klipem k písni Somebody that I used to know a vznikala tak díla složená z geometrických tvarů.

Provozní doba

REŽIM DNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ranní družina 6.30 hodin - 7.25 hodin relaxace, výtvarná činnost

11.45 hodin - 13.00 hodin: Oběd, Relaxace, Individuální a společenské hry

13.00 hodin - 14.30 hodin: Činnost zájmová a rekreační (zaměřená na všestranný rozvoj dítěte), výtvarná a pracovní činnost, kroužky dle výběru dítěte.

14.30 hodin – 15.30 hodin: Příprava na vyučování nenásilnou a zábavnou formou, domácí úkoly (dle přání rodičů).