Záchranářský pes před 10 dny, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 11 dny, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.
Scénické čtení před 11 dny, 10.10.2018 - V pondělí v prostorách MŠ opět proběhlo scénické čtení, o které se postarali herci Slováckého divadla. Tentokrát měli pro děti připravenou Pošťáckou pohádku, která děti poučila i pobavila.

Provozní doba

REŽIM DNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ranní družina 6.30 hodin - 7.25 hodin relaxace, výtvarná činnost

11.45 hodin - 13.00 hodin: Oběd, Relaxace, Individuální a společenské hry

13.00 hodin - 14.30 hodin: Činnost zájmová a rekreační (zaměřená na všestranný rozvoj dítěte), výtvarná a pracovní činnost, kroužky dle výběru dítěte.

14.30 hodin – 15.30 hodin: Příprava na vyučování nenásilnou a zábavnou formou, domácí úkoly (dle přání rodičů).