Pasování na čtenáře před 1 dnem, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Provozní doba

REŽIM DNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ranní družina 6.30 hodin - 7.25 hodin relaxace, výtvarná činnost

11.45 hodin - 13.00 hodin: Oběd, Relaxace, Individuální a společenské hry

13.00 hodin - 14.30 hodin: Činnost zájmová a rekreační (zaměřená na všestranný rozvoj dítěte), výtvarná a pracovní činnost, kroužky dle výběru dítěte.

14.30 hodin – 15.45 hodin: Příprava na vyučování nenásilnou a zábavnou formou, domácí úkoly (dle přání rodičů).