ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace.

Základní škola je škola s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky. V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. Ve škole vyučují 4 paní učitelky, 2 asistentky pedagoga a 1 vychovatelka školní družiny.

Mateřská škola sídlí v jiné budově než základní škola. Je to modernější budova. Od školního roku 2023/2024 byly znovu otevřeny 2 třídy mateřské školy pro děti ve věku od 3 do 7 let. K mateřské škole patří také školní zahrada s novými herními průlezkami. Ve školce působí čtyři paní učitelky a jedna asistentka pedagoga.

Slavnostní ukončení školního roku

před 5 měsíci, 30.6.2023

30.6. jsme se rozloučili na dvoře se školním rokem 2022/2023.

Číst celý článek

Rozloučení s páťáky

před 5 měsíci, 30.6.2023

Poslední středa v tomto školním roce patřila rozloučení s páťáky. Dopoledne si děti připravily program na školním dvoře a večer patřil jejich párty s paní učitelkami.

Číst celý článek

Olympijský běh a PodOlympiáda

před 6 měsíci, 21.6.2023

Ve středu 21. června vystartovaly všechny děti z MŠ i ZŠ, aby se zúčastnily celostátního Olympijského běhu. Zároveň byl odstartován i 2. ročník PodOlympiády. Dopoledne plné pohybu skončilo oceněním snahy všech zúčastněných a předáním odměny těm nejlepším.

Číst celý článek

Výšlap do Amfíku

před 6 měsíci, 21.6.2023

Děti z MŠ vyrazily na výlet krásnou okolní přírodou. V Amfíku i cestou pozorovaly zvířata i drobné živočichy, užily si řádění na průlezkách a užily si hezké slunečné dopoledne.

Číst celý článek

Vyhlášení ex libris

před 6 měsíci, 21.6.2023

Starší žáci byli pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže. Oceněná byla Amélie Mikulová, jejíž kresba byla uveřejněna ve sborníku. Všem, kteří se zapojili, patřilo velké poděkování.

Číst celý článek

Spolupracujeme