ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Společné focení

před 3 měsíci, 15.6.2018

fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:

Číst celý článek

Pasování na čtenáře

před 3 měsíci, 13.6.2018

V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.

Číst celý článek

Čtenářský kroužek

před 3 měsíci, 13.6.2018

V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Číst celý článek

Pozvánka na setkání rodičů s obcí

před 3 měsíci, 12.6.2018

Zveme ve středu 13.6.2018 v 16.30 hod. rodiče na schůzku se zástupci školy a obce Podolí na obecní úřad.

Číst celý článek

Výlet na kopec sv. Antonínka

před 4 měsíci, 5.6.2018

V pátek 1. června jsme vyrazili oslavit Den dětí do přírody. Z Ostrožské Lhoty jsme vyšlapali na kopec, kde děti čekal ukrytý poklad. Prohlédli jsme si kapli sv. Antonínka, pokochali se krásným výhledem do kraje a odpočinuli si ve stínu lip a kaštanů. Na zpáteční cestě děti čekalo posezení v cukrárně se zmrzlinovým osvěžením. Tímto děkujeme panu Koval'ovi za spolupráci a pozvání na zmrzlinu.

Číst celý článek