ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Dýňování ve škole

před 5 měsíci, 2.11.2018

Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.

Číst celý článek

Záchranářský pes

před 5 měsíci, 11.10.2018

Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.

Číst celý článek

Z hodin výtvarné výchovy

před 5 měsíci, 10.10.2018

Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Číst celý článek

Scénické čtení

před 5 měsíci, 10.10.2018

V pondělí v prostorách MŠ opět proběhlo scénické čtení, o které se postarali herci Slováckého divadla. Tentokrát měli pro děti připravenou Pošťáckou pohádku, která děti poučila i pobavila.

Číst celý článek

Prosba o pomoc při výsadbě v zahradě Mateřské školy

před 5 měsíci, 8.10.2018

Prosíme rodiče, aby nám přišli pomoct s výsadbou rostlin do zahrady MŠ v sobotu 3.11.2018 od 9.00 hodin. Děkujeme za spolupráci. Chceme, aby děti měly příjemné prostředí kolem sebe.

Číst celý článek