ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace.

Základní škola je škola s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky. V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. Ve škole vyučují 4 paní učitelky, 2 asistentky pedagoga a 1 vychovatelka školní družiny.

Mateřská škola sídlí v jiné budově než základní škola. Je to modernější budova. Od školního roku 2023/2024 byly znovu otevřeny 2 třídy mateřské školy pro děti ve věku od 3 do 7 let. K mateřské škole patří také školní zahrada s novými herními průlezkami. Ve školce působí čtyři paní učitelky a jedna asistentka pedagoga.

Přijímací řízení do mateřské školy pro školní rok 2024/2025

před 2 měsíci, 29.4.2024

Od 2.5. do 7.5. přijímáme přihlášky do MŠ

Číst celý článek

Kouzelnické vystoupení

před 2 měsíci, 23.4.2024

Úterní dopoledne dětem z mateřské i základní školy zpestřilo vystoupení Tomáše Šulaje. Kouzlení s kloboukem, šátky nebo třeba prachovkami plné vtipu a nadšení potěšilo a pobavilo.

Číst celý článek

Výlet MŠ do Kovozoo

před 2 měsíci, 16.4.2024

Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.

Číst celý článek

Povídáme si o mláďátkách

před 2 měsíci, 16.4.2024

Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.

Číst celý článek

Spolupracujeme