Beseda o Chile před 25 dny, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 25 dny, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 25 dny, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

​Školní jídelna

Podolí č.p. 244, 68604 Kunovice

E-mail:  sjpodoli@zsmspodoli.cz

Charakteristika školní jídelny

Školní jídelna se nachází v budově Mateřské školy. Vaří se zde pro děti mateřské školy, základní školy, pro provozní zaměstnance, pedagogy a cizí strávníky. Ve školní jídelně vaří dvě kuchařky.

Strava je pestrá, výživově vyvážená, doplňovaná novými recepty. Školní jídelníček je k dispozici na webových stránkách.

Přihlašování a odhlašování obědů má na starost kuchařka školní jídelny paní Ema Pechová.

Mgr. Ing. Jana Buršová
ředitelka