Vycházka do Veletin před 3 dny, 21.9.2018 - Ve čtvrtek 20. září jsme s dětmi ze třetí a čtvrté třídy vyrazili v rámci prvouky a tělocviku na naučnou vycházku do Veletin. Cestou jsme pozorovali živočichy i rostliny, které se vyskytují v blízkém okolí. Ve Veletinách jsme v lese poznávali a sbírali houby. Na závěr děti potvrdily vynikající fyzickou kondici, když pěšky zvládly cestu zpět do Podolí. Tímto děkujeme paní Podškubkové za doprovod.
Beseda s Policií ČR před 5 dny, 19.9.2018 - V pondělí 17. září navštívila školu paní policistka z oddělení pořádkové policie, která děti seznámila s bezpečným chováním na ulici i na silnici, popsala jim svou náplň práce i práci ostatních kolegů. Děti plnily různé úkoly a na závěr si mohly vyzkoušet, jaké je to nosit například policejní čepici.
Plavání před 5 dny, 19.9.2018 - V letošním školním roce byla opět zahájena výuka plavání v Aquaparku Uherské Hradiště. První úvodní hodina proběhla 10. září, kdy byly děti seznámeny s bezpečností, náplní výuky a poté rozděleny do družstev. Plavání bude pokračovat každých čtrnáct dnů po celé první pololetí. Kromě různých plaveckých dovedností na děti čeká i volné plavání a hry ve vodě, které mají děti nejraději.

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

​Školní jídelna

Podolí č.p. 244, 68604 Kunovice

E-mail:  sjpodoli@zsmspodoli.cz

Charakteristika školní jídelny

Školní jídelna se nachází v budově Mateřské školy. Vaří se zde pro děti mateřské školy, základní školy, pro provozní zaměstnance, pedagogy a cizí strávníky. Ve školní jídelně vaří dvě kuchařky.

Strava je pestrá, výživově vyvážená, doplňovaná novými recepty. Školní jídelníček je k dispozici na webových stránkách.

Přihlašování a odhlašování obědů má na starost kuchařka školní jídelny paní Ema Pechová.

Mgr. Ing. Jana Buršová
ředitelka