Co jsme dělali v uplynulém týdnu před 1 dnem, 29.3.2020 - I nadále pokračuje domácí výuka a "škola na dálku". Snažíme se pro děti kromě učení vymyslet na každý den něco zajímavého, co je pobaví a potěší. A naopak nás těší, když se s námi děti a rodiče o fotky ze svých aktivit podělí. Ať už je to sport, výtvarné počiny, domácí pečení nebo výlety do přírody. V galerii můžete vidět, jak si děti představují Tvář jara, domeček pro lesní živočichy i jak tráví volný čas.
Pozdravy od dětí před 10 dny, 21.3.2020 - S dětmi se teď sice nevídáme ve škole, ale i tak jsme s nimi i rodiči stále v kontaktu. Děti posílají pozdravy a rodiče fotky, jak se děti doma učí i baví, vyrábí roušky nebo jak slaví "ponožkový den".
Výtvarné aktivity před 12 dny, 18.3.2020 - I když momentálně nemůže probíhat výuka ve škole, snažíme se s dětmi i rodiči komunikovat alespoň prostřednictvím moderních technologií. Velmi nás těší zpětná vazba rodičů, kteří posílají fotky výtvorů a prací dětí. Např. v rámci výtvarné výchovy to byla stavba obydlí z přírodnin pro hmyz, skřítky a další obyvatele dle fantazie dětí. Při minulém tvoření se děti inspirovaly klipem k písni Somebody that I used to know a vznikala tak díla složená z geometrických tvarů.

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

​Školní jídelna

Podolí č.p. 244, 68604 Kunovice

E-mail:  sjpodoli@zsmspodoli.cz

Charakteristika školní jídelny

Školní jídelna se nachází v budově Mateřské školy. Vaří se zde pro děti mateřské školy, základní školy, pro provozní zaměstnance, pedagogy a cizí strávníky. Ve školní jídelně vaří dvě kuchařky.

Strava je pestrá, výživově vyvážená, doplňovaná novými recepty. Školní jídelníček je k dispozici na webových stránkách.

Přihlašování a odhlašování obědů má na starost kuchařka školní jídelny paní Ema Pechová.

Mgr. Ing. Jana Buršová
ředitelka