Metoda Elkonin na naší škole před 14 hodinami, 19.10.2017 - Díky paní učitelce Heleně Březinové si mohou žáci vyzkoušet metodu D. B. Elkonin
Školní družinka po obědě. před 2 dny, 18.10.2017 - Jak si krásně hrajeme a stavíme.
Říjen ve školní družině před 2 dny, 18.10.2017 - Babí léto nás mile překvapilo. Naše bylinková , školní dvorek a hlavně děti si to užily. Vytrhávání plevele, hry , malování na chodník , skákání panáka a lepení podzimních obrázků z nádherně zabarvených podzimních listů. To všechno zvládnou děti z Naší školy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

​Školní jídelna

Podolí č.p. 244, 68604 Kunovice

E-mail:  sjpodoli@zsmspodoli.cz

Charakteristika školní jídelny

Školní jídelna se nachází v budově Mateřské školy. Vaří se zde pro děti mateřské školy, základní školy, pro provozní zaměstnance, pedagogy a cizí strávníky. Ve školní jídelně vaří dvě kuchařky.

Strava je pestrá, výživově vyvážená, doplňovaná novými recepty. Školní jídelníček je k dispozici na webových stránkách.

Přihlašování a odhlašování obědů má na starost kuchařka školní jídelny paní Ema Pechová.

Ing. et Mgr. Jana Buršová
ředitelka