ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Návštěva včeliček

před 4 roky, 1.10.2014

Středeční dopoledne nám zpříjemnila paní učitelka z VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍHO CENTRA, která si pro nás připravila zajímavý program pod názvem ,,Vůně medu."Hned na začátku se děti seznámily s naší novou kamarádkou včelkou.Poté si spolu s paní učitelkou povídaly o životě včely a jiného hmyzu.Měly možnost ochutnat 5 druhů medu, prohlédnout si včelařské potřeby,úl a na závěr si spolu s paní učitelkou vyrobily svíčku z medových pláství.Děti program velmi zaujal, celé dopoledne se aktivně zapojovaly do všech činností.

Číst celý článek

Upozornění pro rodiče dětí v MŠ

před 4 roky, 30.9.2014

Z důvodu havárie na elektrickém vedení prosíme rodiče dětí v mateřské škole, aby svým dětem ve středu dali více vrstev oblečení pro případ, že se nepodaří zprovoznit topení v mateřské škole. Kvůli havárii bude změněn i jídelníček. Moc děkujeme za pochopení.

Číst celý článek

Hravě žij zdravě 2014

před 5 roky, 11.9.2014

Žáci 5. třídy se zapojí do projektu Hravě žij zdravě 2014. Jedná se o internetový kurz zdravého životního stylu. Hravou formou mění nevhodné stravovací návyky, zlepšuje pitný režim a zvyšuje zájem žáků o pohybovou aktivitu. Hlavním partnerem je Potravinářská komora ČR. Žáci budou plnit úkoly, vyplňovat tabulky s pohybovými aktivitami a jídlem, které během dne snědli.

Číst celý článek

Výukový program Vůně medu

před 5 roky, 11.9.2014

Dne 16.9.2014 v základní škole a 17.9.2014 v mateřské škole proběhne výukový program Vůně medu. Děti a žáci se zapojí do osmiměsíční soutěže Co se skrývá za vůní medu.

Číst celý článek

Na kole do školy

před 5 roky, 11.9.2014

Škola se zapojí 18.9.2014 do akce pořádané Centrem ekologické výchovy Žabka, Staré Město. Žáci, pedagogové, rodiče, kteří přijedou tento den do školy na kole budou odměněni. Zapojte se s námi do této akce.

Číst celý článek