ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. 

Sportovní dopoledne v amfíku

před 28 dny, 25.10.2019

Ve středu se čtvrťáci a páťáci v rámci hodin tělesné výchovy vydali do Popovic, kde si v areálu amfiteátru protáhli tělo, vyzkoušeli kooperační hry a nakonec si užili krásného počasí na průlezkách a cvičebních strojích.

Číst celý článek

Výlet do Budapešti

před 29 dny, 24.10.2019

V úterý 22. října se děti ZŠ a další zájemci podívali do podzimní perly na Dunaji. V rámci procházky jsme si prohlédli nejvýznamnější památky, jako je budova parlamentu, bazilika sv. Štěpána, navštívili jsme Rybářskou baštu, prošli se po řetězovém mostě i maďarské tržnici a samozřejmě se dozvěděli mnoho zajímavostí.. Celý den nás provázelo krásné počasí, které jen podtrhlo nezapomenutelný dojem z hlavního města Maďarska.

Číst celý článek

Hodové vystoupení

před 30 dny, 23.10.2019

Žáci ZŠ a MŠ Podolí obohatili svým vystoupením program hodů, který se každoročně odehrává u kaple. Děti předvedly pásmo tanečků se zpěvem, které si nacvičily. Tímto děkujeme rodičům za spolupráci při oblékání dětí do kroje.

Číst celý článek

Přípravy na hody

před 1 měsícem, 17.10.2019

Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.

Číst celý článek

Z hodin výtvarné výchovy

před 1 měsícem, 17.10.2019

V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.

Číst celý článek