ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. 

Hurá na prázdniny

před 2 dny, 3.7.2020

ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!

Číst celý článek

Předání vysvědčení

před 2 dny, 3.7.2020

V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Číst celý článek

Rozloučení s páťáky

před 2 dny, 3.7.2020

V pondělí odpoledne jsme se znovu sešli v budově školy, protože počasí nepřálo plánovanému táboráku. I tak se rozloučení s žáky páté třídy neslo ve slavnostním duchu. O to slavnostnějším, že byli po dlouhé odmlce prvním ročníkem, který v podolské škole prošel celým prvním stupněm od první až do páté třídy. Vyřazení žáků se ujal pan místostarosta, přítomni byli i rodiče. Teď už bývalým žákům přejeme, ať jsou jejich kroky po cestě poznání šťastné a daří se jim ve škole i v životě. Rodičům děkujeme za důvěru a spolupráci a přejeme jim hodně radosti z jejich dětí.

Číst celý článek

Poslední den školy

před 2 dny, 3.7.2020

Pondělní dopoledne patřilo především zábavným hrám. Děti si vyzkoušely různé způsoby pohybu s nafukovacími balónky, zasoutěžily si ve družstvech i otestovaly svoji tvořivost a dovednost spolupráce s ostatními.

Číst celý článek

Pasování na školáky

před 9 dny, 26.6.2020

Čtvrteční odpoledne v MŠ patřilo předškolákům, kteří byli paní starostkou slavnostně pasováni na školáky. Děti za přítomnosti rodičů a zástupců obce složily školácký slib, zazpívaly písničku a zamávaly školce na rozloučenou. Na památku dostaly dárky, které jim budou tento den připomínat.

Číst celý článek