ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. 

Co jsme dělali v uplynulém týdnu

před 1 dnem, 29.3.2020

I nadále pokračuje domácí výuka a "škola na dálku". Snažíme se pro děti kromě učení vymyslet na každý den něco zajímavého, co je pobaví a potěší. A naopak nás těší, když se s námi děti a rodiče o fotky ze svých aktivit podělí. Ať už je to sport, výtvarné počiny, domácí pečení nebo výlety do přírody. V galerii můžete vidět, jak si děti představují Tvář jara, domeček pro lesní živočichy i jak tráví volný čas.

Číst celý článek

Pozdravy od dětí

před 9 dny, 21.3.2020

S dětmi se teď sice nevídáme ve škole, ale i tak jsme s nimi i rodiči stále v kontaktu. Děti posílají pozdravy a rodiče fotky, jak se děti doma učí i baví, vyrábí roušky nebo jak slaví "ponožkový den".

Číst celý článek

Výtvarné aktivity

před 12 dny, 18.3.2020

I když momentálně nemůže probíhat výuka ve škole, snažíme se s dětmi i rodiči komunikovat alespoň prostřednictvím moderních technologií. Velmi nás těší zpětná vazba rodičů, kteří posílají fotky výtvorů a prací dětí. Např. v rámci výtvarné výchovy to byla stavba obydlí z přírodnin pro hmyz, skřítky a další obyvatele dle fantazie dětí. Při minulém tvoření se děti inspirovaly klipem k písni Somebody that I used to know a vznikala tak díla složená z geometrických tvarů.

Číst celý článek

Ošetřovné

před 16 dny, 15.3.2020

Vydávání potvrzení o OČR dětí Vám budou zaslána mailem po předchozí domluvě na mailu zspodoli@zsmspodoli.cz

Číst celý článek

Konzultace pro rodiče dětí ZŠ se ruší!!!

před 16 dny, 15.3.2020

Z důvodu zpřísnění opatření vlády, rušíme konzultace pro rodiče. Další úkoly budou zadávány jako doposud - mailem. Další informace o komunikaci se školou Vám budou zaslány mailem.

Číst celý článek