ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. 

Návštěva planetária

před 4 dny, 25.11.2022

V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.

Číst celý článek

Kondiční vycházka

před 5 dny, 24.11.2022

Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.

Číst celý článek

Příprava zimní výzdoby

před 5 dny, 24.11.2022

Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Číst celý článek

Svatomartinské rohlíčky

před 16 dny, 13.11.2022

Páteční pracovní činnosti patřili svátku svatého Martina. Podle receptu si děti přichystaly těsto, že kterého pak tvořily a pekly voňavé a křupavé rohlíčky.

Číst celý článek

Dárečky pro radost

před 16 dny, 13.11.2022

V uplynulém týdnu jsme připravovali přáníčka a svícny. Také jsme chystali vystoupení pro babičky a dědečky, kterým jsme jim pak zpříjemnili sobotní odpoledne.

Číst celý článek

Spolupracujeme