Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Vánoční besídka s dílničkou

vytvořeno: 3.1.2014, před 7 roky v rubrice Mateřská škola Děti z mateřské školy si nejen pro rodiče připravily vánoční zpívání u stromečku doplněné básničkami a tanečky se zimní tematikou. Po programu následovala tvořivá dílna na základní škole, kde si všichni zúčastnění mohli vytvořit krásnou vánoční dekoraci.