Výlet do Pavlova a Mikulova před 3 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 12 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 12 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Vánoční atmosféra v MŠ

vytvořeno: 14.12.2017, před 4 roky v rubrice Mateřská škola Abychom nasáli tu správnou vánoční atmosféru, děti si ve školce nazdobily stromeček. Třídu nám také zdobí překrásný betlém. Děti měly možnost kresbou vyjádřit svá přání, co jim ve školce schází, jaká hračka by je potěšila. Teď už nám zbývá jen čekat, zda se přání vyplní a vykouzlí úsměvy na tvářích dětí :-D