Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 1 dnem, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.
Proužkovaný den před 12 dny, 7.6.2019 - V pátek 7. 6. 2019 jsme oblečením proužkovaných triček podpořili děti s rozštěpem, protože situace, kterou tyto děti i jejich procházejí, není lehká, i když jim často do života zůstane "jen" malý proužek na tváři.
Výšlap na Pepčín před 12 dny, 7.6.2019 - V rámci dne dětí jsme se vydali na výšlap na místo bývalého zámečku Pepčín nad Vlčnovem. Vystoupali jsme na rozhlednu Hraběcí, prošli se lesem, našli poklad, opekli špekáčky a vyřádili se v lese. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na dětském hřišti a s veselou náladou se vrátili zpět.

Vánoční atmosféra v MŠ

vytvořeno: 14.12.2017, před 2 roky v rubrice Mateřská škola Abychom nasáli tu správnou vánoční atmosféru, děti si ve školce nazdobily stromeček. Třídu nám také zdobí překrásný betlém. Děti měly možnost kresbou vyjádřit svá přání, co jim ve školce schází, jaká hračka by je potěšila. Teď už nám zbývá jen čekat, zda se přání vyplní a vykouzlí úsměvy na tvářích dětí :-D