Vánoční dílničky před 1 hodinou, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 6 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 6 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Vánoční atmosféra v MŠ

vytvořeno: 14.12.2017, před 1 rokem v rubrice Mateřská škola Abychom nasáli tu správnou vánoční atmosféru, děti si ve školce nazdobily stromeček. Třídu nám také zdobí překrásný betlém. Děti měly možnost kresbou vyjádřit svá přání, co jim ve školce schází, jaká hračka by je potěšila. Teď už nám zbývá jen čekat, zda se přání vyplní a vykouzlí úsměvy na tvářích dětí :-D