Co se děje v družině před 5 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.
Hrajeme si na obchod před 5 dny, 25.1.2023 - Ve třetí třídě patřila jedna hodina prvouky obchodování. V rámci tématu zboží a výrobky jsme si vyzkoušeli obchodování, zacházení s financemi a rozhodování o nákupech.
Programování před 12 dny, 18.1.2023 - V pondělí dopoledne zpestřilo výuku programování s čarodějem Baltíkem. Naši školu navštívil přímo autor programu pan Soukup a předvedl žákům možnosti vizuálního programování. Všichni dostali vlastní heslo, takže v programu mohou pracovat i doma.

Vánoční atmosféra v MŠ

vytvořeno: 14.12.2017, před 5 roky v rubrice Mateřská škola Abychom nasáli tu správnou vánoční atmosféru, děti si ve školce nazdobily stromeček. Třídu nám také zdobí překrásný betlém. Děti měly možnost kresbou vyjádřit svá přání, co jim ve školce schází, jaká hračka by je potěšila. Teď už nám zbývá jen čekat, zda se přání vyplní a vykouzlí úsměvy na tvářích dětí :-D