Kondiční vycházka před 1 dnem, 26.11.2021 - V tělocviku jsme tentokrát vyrazili zdolat kopec do Popovic. Vycházku jsme spojili s kondičním cvičením a hrami na hřišti a nechyběl ani závěrečný běh.
Adventní čas před 1 dnem, 26.11.2021 - Celá škola se zapojila do přípravy na adventní čas. Prostory krášlí svátečně nazdobený strom a dokončují se přípravy na jarmark, který se tentokrát uskuteční formou výběru výrobků podle fotek.
Třídní schůzky MŠ před 3 dny, 24.11.2021 - Třídní schůzky v MŠ se budou konat ve středu 24.11.2021 od 16.00 online. Odkaz na připojení bude zaslán rodičům v průběhu dopoledne do mailu.

Modrý den

vytvořeno: 18.2.2014, před 8 roky v rubrice Mateřská škola Dne 18. února 2014 se v naší mateřské škole uskutečnil ,, Modrý den". Už v ranních hrách měly děti možnost prohlédnout si obrázky mořských živočichů, mušlí a spoustu jiných zajímavostí. Po zakoupení palubních lístků byly malí námořníci pozváni na plavbu lodí po moři.Celou cestu provázel námořníky kapitán lodní posádky, vyprávěl jim o životě v mořských hlubinách a upozornil je na všechna možná nebezpečí. Jedním z tvorů, který námořníky velmi zaujal, byla velryba Klára, o které se společně s kapitánem naučily novou písničku.Během plavby námořníci poslouchali zvuky moře a plnily úkoly zadané kapitánem. Jejich klidnou plavbu neustále narušoval hladový žralok .Po návratu k pobřeží získali námořníci za splnění úkolů a slušné chování od kapitána medaili. Ve výtvarných činnostech si pak každé dítě mohlo vyrobit svůj malý podmořský svět.