Drakiáda ve školní družině před 2 dny, 25.9.2020 - Kvůli nepříznivému počasí byla drakiáda přesunuta z dopoledne do odpolední družiny. Děti si řádění s draky užily na školní zahradě zalité odpoledním sluncem a dobrou náladou.
Co se děje v družině před 2 dny, 25.9.2020 - Ve školní družině je každý den pro děti připravena spousta aktivit. Od různých technik vyrábění, přes pečení, pohybové aktivity až po zasloužený odpočinek.
Ředitelské volno - pátek 25.9.2020 NEBUDE před 3 dny, 24.9.2020 - V pátek 25.9.2020 bude probíhat výuka.

Modrý den

vytvořeno: 18.2.2014, před 7 roky v rubrice Mateřská škola Dne 18. února 2014 se v naší mateřské škole uskutečnil ,, Modrý den". Už v ranních hrách měly děti možnost prohlédnout si obrázky mořských živočichů, mušlí a spoustu jiných zajímavostí. Po zakoupení palubních lístků byly malí námořníci pozváni na plavbu lodí po moři.Celou cestu provázel námořníky kapitán lodní posádky, vyprávěl jim o životě v mořských hlubinách a upozornil je na všechna možná nebezpečí. Jedním z tvorů, který námořníky velmi zaujal, byla velryba Klára, o které se společně s kapitánem naučily novou písničku.Během plavby námořníci poslouchali zvuky moře a plnily úkoly zadané kapitánem. Jejich klidnou plavbu neustále narušoval hladový žralok .Po návratu k pobřeží získali námořníci za splnění úkolů a slušné chování od kapitána medaili. Ve výtvarných činnostech si pak každé dítě mohlo vyrobit svůj malý podmořský svět.