Pasování na čtenáře před 10 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 10 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 11 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Mláďátka... aneb exkurze přímo na dvorku

vytvořeno: 19.4.2018, před 4 roky v rubrice Mateřská škola Díky vstřícnosti rodiny Vackové a Raclavské děti mohly vidět králičí a kůzlecí mláďata, o kterých jsme si v rámci tématu povídali v MŠ. Mnohokrát děkujeme :-)