Dýňování ve škole před 17 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Barevné dny v mateřské škole

před 5 roky, 22.1.2014 Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi.
Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi. Celý den bude ve znamení jedné barvy a necháme tuto barvu na sebe působit- celý den strávíme v oblečení jedné barvy, barevně si vyzdobíme třídu, přineseme si barevnou hračku, jídlo nám bude ladit s barvou dne, budeme mít barevně prostřený stůl.

Pomozte nám, prosím, aby naše hra byla co nejzajímavějším a přichystejte svým dětem oblečení dané barvy.

BÍLÝ DEN budeme mít ve STŘEDU 22.1.2014