Beseda o Chile před 2 měsíci, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 2 měsíci, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 2 měsíci, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Barevné dny v mateřské škole

před 5 roky, 22.1.2014 Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi.
Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi. Celý den bude ve znamení jedné barvy a necháme tuto barvu na sebe působit- celý den strávíme v oblečení jedné barvy, barevně si vyzdobíme třídu, přineseme si barevnou hračku, jídlo nám bude ladit s barvou dne, budeme mít barevně prostřený stůl.

Pomozte nám, prosím, aby naše hra byla co nejzajímavějším a přichystejte svým dětem oblečení dané barvy.

BÍLÝ DEN budeme mít ve STŘEDU 22.1.2014