Výukový program o včelách Vlčnov před 5 dny, 22.5.2018 - Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, vyzkoušely si nejen oblečení a jiné pomůcky včelaře, ale také si pochutnaly na sladkém medu.
UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE před 18 dny, 9.5.2018 - V MŠ se u dětí vyskytla tzv. "pátá nemoc".
Exkurze do bunkru ve Chvalovicích před 18 dny, 9.5.2018 - V pondělí 7. května jsme navštívili pohraniční pevnost na jihu Moravy nedaleko Znojma. Pevnost byla vybudována v roce 1938 a sloužila armádě až do roku 1999. Prohlédli jsme si, jak to vypadá uvnitř, dozvěděli se, jak se vojáci střídali ve spaní a jak pobyt v takovém bunkru probíhal. Díky kompletnímu vybavení pevnosti a komentované prohlídce získaly děti představu o tom, co život vojáka obnášel. Na závěr si děti mohly prohlédnout a vyzkoušet zbraně a posádka se nimi rozloučila výstřelem z kanónu. Po obědě v restauraci ve Chvalovicích si děti užily návštěvu areálu plného atrakcí pro děti. Děkujeme manželům Krčovým za pomoc při organizaci a finančním zajištění této exkurze.

Barevné dny v mateřské škole

před 4 roky, 22.1.2014 Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi.
Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi. Celý den bude ve znamení jedné barvy a necháme tuto barvu na sebe působit- celý den strávíme v oblečení jedné barvy, barevně si vyzdobíme třídu, přineseme si barevnou hračku, jídlo nám bude ladit s barvou dne, budeme mít barevně prostřený stůl.

Pomozte nám, prosím, aby naše hra byla co nejzajímavějším a přichystejte svým dětem oblečení dané barvy.

BÍLÝ DEN budeme mít ve STŘEDU 22.1.2014