Tvůrčí atmosféra v hodinách před 3 dny, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 15 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 15 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Barevné dny v mateřské škole

před 9 roky, 22.1.2014 Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi.
Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi. Celý den bude ve znamení jedné barvy a necháme tuto barvu na sebe působit- celý den strávíme v oblečení jedné barvy, barevně si vyzdobíme třídu, přineseme si barevnou hračku, jídlo nám bude ladit s barvou dne, budeme mít barevně prostřený stůl.

Pomozte nám, prosím, aby naše hra byla co nejzajímavějším a přichystejte svým dětem oblečení dané barvy.

BÍLÝ DEN budeme mít ve STŘEDU 22.1.2014