ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY před 14 dny, 21.4.2021 - Zápis dětí do mateřské školy proběhne od 2.-16.5.2021 doručením dokumentů do Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace
Testování dětí a žáků před 8 hodinami, 5.5.2021 - Od pondělí 3.5.2021 se bude provádět testování na COVID 19 již jen v pondělí. Čtvrteční testování je zrušeno.
Kočky v modré třídě před 6 dny, 30.4.2021 - Veselé kočičí kamarády vytvořily mladší žáci a teď zdobí zdi v modré třídě.

Advent ve školce

vytvořeno: 3.1.2014, před 7 roky v rubrice Mateřská škola Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou.

Mikuláš byl velmi   hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček.   A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby,   zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět   lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali   z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.