Dýňování ve škole před 17 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Advent ve školce

vytvořeno: 3.1.2014, před 5 roky v rubrice Mateřská škola Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou.

Mikuláš byl velmi   hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček.   A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby,   zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět   lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali   z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.