Co jsme dělali v uplynulém týdnu před 1 dnem, 29.3.2020 - I nadále pokračuje domácí výuka a "škola na dálku". Snažíme se pro děti kromě učení vymyslet na každý den něco zajímavého, co je pobaví a potěší. A naopak nás těší, když se s námi děti a rodiče o fotky ze svých aktivit podělí. Ať už je to sport, výtvarné počiny, domácí pečení nebo výlety do přírody. V galerii můžete vidět, jak si děti představují Tvář jara, domeček pro lesní živočichy i jak tráví volný čas.
Pozdravy od dětí před 9 dny, 21.3.2020 - S dětmi se teď sice nevídáme ve škole, ale i tak jsme s nimi i rodiči stále v kontaktu. Děti posílají pozdravy a rodiče fotky, jak se děti doma učí i baví, vyrábí roušky nebo jak slaví "ponožkový den".
Výtvarné aktivity před 12 dny, 18.3.2020 - I když momentálně nemůže probíhat výuka ve škole, snažíme se s dětmi i rodiči komunikovat alespoň prostřednictvím moderních technologií. Velmi nás těší zpětná vazba rodičů, kteří posílají fotky výtvorů a prací dětí. Např. v rámci výtvarné výchovy to byla stavba obydlí z přírodnin pro hmyz, skřítky a další obyvatele dle fantazie dětí. Při minulém tvoření se děti inspirovaly klipem k písni Somebody that I used to know a vznikala tak díla složená z geometrických tvarů.

Advent ve školce

vytvořeno: 3.1.2014, před 6 roky v rubrice Mateřská škola Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou.

Mikuláš byl velmi   hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček.   A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby,   zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět   lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali   z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.