ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm. V základní škole se do konce školního roku 2014/2015 vyučovali žáci 4. a 5. třídy z obcí Podolí a Popovice. Od školního roku 2015/2016 nastala v základní škole změna. Od toho školního roku se v základní škole vzdělávají žáci v 1. třídě z obce Podolí a  v 5. třídě žáci z o obce Podolí a Popovice. Ve školním roce 2016/2017 vzdělává škola žáky 1. a 2. třídy. Mateřská škola nabízí 2 třídy pro nejmenší děti až po děti nastupující do základní školy.

Aktuality

Dráčci ve školce

před 16 dny, 4.10.2017

Místo slunce, místo mraků je dnes nebe plné draků. První, druhý, vedle třetí... modrým nebem radost letí.

Číst celý článek

Svatý Václav ve školce

před 16 dny, 4.10.2017

... tak jako Karel IV. nechal vyrobit bohatě zdobenou korunu na počest Václava, tak i naše děti se přidaly a nazdobily krásné koruny...

Číst celý článek

Zdravá pětka

před 17 dny, 3.10.2017

V úterý 3. října děti ze všech tříd pracovaly v rámci výukového programu Zdravá pětka. Seznámily se se zásadami zdravého životního stylu a různými druhy potravin, které zdraví podporují nebo mu naopak škodí.

Číst celý článek

Dračí den

před 17 dny, 3.10.2017

V pátek 29. září jsme se celý den zabývali dračí tématikou. Děti tvořily básničky a texty, plnily úkoly a nakonec jsme vyrazili pouštět draky na fotbalové hřiště do Popovic. A protože nám foukal příznivý vítr, všichni jsme si užili velkou legraci. Tímto děkujeme manželům Krčovým za spolupráci.:-)

Číst celý článek

Ve školce to žije

před 23 dny, 27.9.2017

Do školky jsme se prostě těšili a jak jde vidět, práce nám jde od ruky :-D Díky vzájemné spolupráci dětí, kdy každý nějak přiložil ruku k dílu, vznikla nová a krásná dekorace chodby ve školce. Nelze také opomenout práci kluků, díky nimž nám stále vznikají ohromné a dech beroucí stavby silnic a jiných objektů :-D

Číst celý článek

Co se chystá?