ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Zahájení nového školního roku 2015/2016

před 3 roky, 22.8.2015

Zahájení nového školního roku 2015/2016 pro žáky základní školy proběhne v úterý 1. 9. 2015 v 8. 00 hodin v budově Základní školy. Žáci si s sebou přinesou přezůvky, prvňáčci i své nové aktovky.

Číst celý článek

Rozloučení školáků se školním rokem na hradě Buchlově

před 3 roky, 5.8.2015

Konec školního roku jsme netradičně oslavili na hradě Buchlově. Po krátkém výšlapu z Buchlovic jsme si prohlédli hrad. Prohlídka byla velmi zajímavá. Pod Lípou neviny jsme dostali svá vysvědčení, odměny za toto pololetí, za snahu při sběru papíru a elektroodpadu. Cesta zpět byla rychlá :-), byli jsme hodně unavení, ale autobus jsme stihli a domů se vrátili v pořádku. Na paní učitelky čekaly velké kytky jako poděkování za celý školní rok od paní starostky. Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se v září na viděnou.

Číst celý článek

Naše zahrada

před 3 roky, 24.6.2015

Další den práce na zahradě. Zasadili jsme několik stromků, keřů a květin. Upravili jsme terén, navozili kamínky. Dokončili jsme hmatový chodník. Hned jsme ho také vyzkoušeli ;-) Nakonec jsme si dopřáli sladkou odměnu.

Číst celý článek

Práce na školní zahradě pokračují

před 3 roky, 23.6.2015

Školní zahrada pomalu získává novou tvář. Vlastními silami ji měníme :-) Ani déšť nás neodradí. Snažíme se všichni. Na památku si páťáci zasadili lípu a čtvrťáci břízu.

Číst celý článek

ŠD - Cyklovýlet

před 3 roky, 16.6.2015

Číst celý článek