ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. 

Projekty školy

před 2 roky, 27.2.2018

Škola je zapojená do několika projektů

Číst celý článek

Svatý Valentýn a Popeleční středa

před 2 roky, 16.2.2018

Letos jsme 14. února slavili dva svátky zároveň. V rámci angličtiny jsme s dětmi oslavili valentýnský svátek a vytvořili přáníčka pro ty, které máme rádi a pak se celá škola sešla v modré třídě ke smažení božích milostí. Všechny děti si vyzkoušely přípravu těsta, výrobu a vykrajování a samozřejmě i ochutnávání.

Číst celý článek

Preventivní program Hasík

před 2 roky, 12.2.2018

V pondělí 12. února 2018 navštívili ZŠ hasiči z Uherského Hradiště a seznámili děti se základními informacemi týkající se požáru, jeho předcházení, postupu při ohlašování. Děti se také dozvěděly, jaké jsou součásti hasičské výstroje a k čemu slouží, nebo co mají dělat, když projíždí houkající hasičské auto.

Číst celý článek

Karneval

před 2 roky, 12.2.2018

V neděli 11. února 2018 se v kulturním domě v Podolí uskutečnil karneval, který připravila ZŠ a MŠ. Na programu bylo vystoupení kouzelníka, cvičených pejsků, soutěže a hry pro děti. Karnevalové odpoledne se neslo v tanečním duchu a vrcholem byla bohatá tombola. Tímto děkujeme rodičům a sponzorům za krásné dárky, díky kterým byla radost dětí z karnevalového reje ještě větší.

Číst celý článek

Veselé zoubky 2018

před 2 roky, 8.2.2018

Fotka našich dětí se dostala na propagační leták k preventivnímu programu Veselé zoubky prodejny drogerie DM. Jsme rádi, že nás vybrali :-)

Číst celý článek