ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Veselé zoubky 2018

před 1 rokem, 8.2.2018

Fotka našich dětí se dostala na propagační leták k preventivnímu programu Veselé zoubky prodejny drogerie DM. Jsme rádi, že nás vybrali :-)

Číst celý článek

KARNEVAL

před 1 rokem, 1.2.2018

Číst celý článek

Pololetní vysvědčení

před 1 rokem, 1.2.2018

Poslední lednový den patřil tradičně předávání pololetního vysvědčení. Letos trochu netradičně proběhlo mimo budovu naší školy. Ráno jsme jeli vlakem do Uherského Hradiště, kde jsme program zahájili návštěvou cukrárny a prohlídkou města. Prohlédli jsme si historicky významné budovy města - lékárnu u sv. Alžběty, knihovnu B. B. Buchlovana a další. Pak jsme se přesunuli na zimní stadion, kde po bruslení bylo dětem přímo na ledu slavnostně předáno vysvědčení.

Číst celý článek

Poslední plavání

před 1 rokem, 1.2.2018

V pondělí 29. ledna se děti zúčastnily posledního plaveckého výcviku v tomto školním roce. Děti byly nejprve poučeny o bezpečném chování při pohybu kolem vody a vodě tzv. Plavecké desatero. Potom měly děti volné plavání v relaxační zóně aquaparku a mohly si vyzkoušet divokou řeku, koupání ve vířivce a další atrakce. Na závěr dostali všichni plavecké vysvědčení a také diplomy za umístění v plaveckých závodech.

Číst celý článek

Ukázky nejen z vyučování

před 1 rokem, 25.1.2018

V naší škole se stále děje něco zajímavého. Na fotkách se můžete podívat, jak to vypadá v hodině tělesné výchovy u třeťáků, cestou z oběda, když sněží nebo u druháků, když píšou pololetní opakování z matematiky.

Číst celý článek