Výukový program o včelách Vlčnov před 4 dny, 22.5.2018 - Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, vyzkoušely si nejen oblečení a jiné pomůcky včelaře, ale také si pochutnaly na sladkém medu.
UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE před 17 dny, 9.5.2018 - V MŠ se u dětí vyskytla tzv. "pátá nemoc".
Exkurze do bunkru ve Chvalovicích před 17 dny, 9.5.2018 - V pondělí 7. května jsme navštívili pohraniční pevnost na jihu Moravy nedaleko Znojma. Pevnost byla vybudována v roce 1938 a sloužila armádě až do roku 1999. Prohlédli jsme si, jak to vypadá uvnitř, dozvěděli se, jak se vojáci střídali ve spaní a jak pobyt v takovém bunkru probíhal. Díky kompletnímu vybavení pevnosti a komentované prohlídce získaly děti představu o tom, co život vojáka obnášel. Na závěr si děti mohly prohlédnout a vyzkoušet zbraně a posádka se nimi rozloučila výstřelem z kanónu. Po obědě v restauraci ve Chvalovicích si děti užily návštěvu areálu plného atrakcí pro děti. Děkujeme manželům Krčovým za pomoc při organizaci a finančním zajištění této exkurze.

Vernisáž

Zde budou vystavena dílka našich dětí
Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově
před 3 roky, 23.10.2015