Výukový program o včelách Vlčnov před 5 dny, 22.5.2018 - Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, vyzkoušely si nejen oblečení a jiné pomůcky včelaře, ale také si pochutnaly na sladkém medu.
UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE před 18 dny, 9.5.2018 - V MŠ se u dětí vyskytla tzv. "pátá nemoc".
Exkurze do bunkru ve Chvalovicích před 18 dny, 9.5.2018 - V pondělí 7. května jsme navštívili pohraniční pevnost na jihu Moravy nedaleko Znojma. Pevnost byla vybudována v roce 1938 a sloužila armádě až do roku 1999. Prohlédli jsme si, jak to vypadá uvnitř, dozvěděli se, jak se vojáci střídali ve spaní a jak pobyt v takovém bunkru probíhal. Díky kompletnímu vybavení pevnosti a komentované prohlídce získaly děti představu o tom, co život vojáka obnášel. Na závěr si děti mohly prohlédnout a vyzkoušet zbraně a posádka se nimi rozloučila výstřelem z kanónu. Po obědě v restauraci ve Chvalovicích si děti užily návštěvu areálu plného atrakcí pro děti. Děkujeme manželům Krčovým za pomoc při organizaci a finančním zajištění této exkurze.

Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově

vytvořeno: 23.10.2015, před 3 roky v rubrice Vernisáž Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábíme výrobky různými výtvarnými technikami. V podzimním období si žáci vyzkoušeli např. malbu podzimního stromu s veselým podkladem, ovoce s grafickým doplněním, západ slunce s použitím anilinových barev a přírodního materiálu, šípky s využitím foukání tuší, výroba jablka z ruliček, jablíčko - trhání papíru, jablečný věnec - obtiskování jablek, ježek - prstová technika, výrobky s halloweenskou tématikou např. úsvit s netopýry, sova a mnoho další...