Dýňování ve škole před 19 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově

vytvořeno: 23.10.2015, před 3 roky v rubrice Vernisáž Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábíme výrobky různými výtvarnými technikami. V podzimním období si žáci vyzkoušeli např. malbu podzimního stromu s veselým podkladem, ovoce s grafickým doplněním, západ slunce s použitím anilinových barev a přírodního materiálu, šípky s využitím foukání tuší, výroba jablka z ruliček, jablíčko - trhání papíru, jablečný věnec - obtiskování jablek, ježek - prstová technika, výrobky s halloweenskou tématikou např. úsvit s netopýry, sova a mnoho další...