Přírodověda před 19 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 20 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 27 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 11.6.2014, před 6 roky v rubrice Školní družina [DOPLNIT TEXT]

Dnešní parné odpoledne jsme věnovali ve školní družině sportu. V budově základní školy bylo příjemně chladno, a tak chlapci i dívky urputně soutěžili. 1. místo získal Tomáš Smetana, na 2. místě byla Katka Karolová a 3. místo si zasloužila Anička Smetanová. Ostatní hráči se také urputně snažili a i když na čokoládové medaile nedosáhli, rovněž jim všem za velkou snahu gratulujeme (4. místo Michal Fornůsek, 5. místo Pepík Jošek, 6. místo Radek Kudlička).