Dýňování ve škole před 19 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 11.6.2014, před 5 roky v rubrice Školní družina [DOPLNIT TEXT]

Dnešní parné odpoledne jsme věnovali ve školní družině sportu. V budově základní školy bylo příjemně chladno, a tak chlapci i dívky urputně soutěžili. 1. místo získal Tomáš Smetana, na 2. místě byla Katka Karolová a 3. místo si zasloužila Anička Smetanová. Ostatní hráči se také urputně snažili a i když na čokoládové medaile nedosáhli, rovněž jim všem za velkou snahu gratulujeme (4. místo Michal Fornůsek, 5. místo Pepík Jošek, 6. místo Radek Kudlička).