Kondiční vycházka před 1 dnem, 26.11.2021 - V tělocviku jsme tentokrát vyrazili zdolat kopec do Popovic. Vycházku jsme spojili s kondičním cvičením a hrami na hřišti a nechyběl ani závěrečný běh.
Adventní čas před 1 dnem, 26.11.2021 - Celá škola se zapojila do přípravy na adventní čas. Prostory krášlí svátečně nazdobený strom a dokončují se přípravy na jarmark, který se tentokrát uskuteční formou výběru výrobků podle fotek.
Třídní schůzky MŠ před 3 dny, 24.11.2021 - Třídní schůzky v MŠ se budou konat ve středu 24.11.2021 od 16.00 online. Odkaz na připojení bude zaslán rodičům v průběhu dopoledne do mailu.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 11.6.2014, před 8 roky v rubrice Školní družina [DOPLNIT TEXT]

Dnešní parné odpoledne jsme věnovali ve školní družině sportu. V budově základní školy bylo příjemně chladno, a tak chlapci i dívky urputně soutěžili. 1. místo získal Tomáš Smetana, na 2. místě byla Katka Karolová a 3. místo si zasloužila Anička Smetanová. Ostatní hráči se také urputně snažili a i když na čokoládové medaile nedosáhli, rovněž jim všem za velkou snahu gratulujeme (4. místo Michal Fornůsek, 5. místo Pepík Jošek, 6. místo Radek Kudlička).