Návštěva planetária před 4 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 5 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.
Příprava zimní výzdoby před 5 dny, 24.11.2022 - Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 11.6.2014, před 9 roky v rubrice Školní družina [DOPLNIT TEXT]

Dnešní parné odpoledne jsme věnovali ve školní družině sportu. V budově základní školy bylo příjemně chladno, a tak chlapci i dívky urputně soutěžili. 1. místo získal Tomáš Smetana, na 2. místě byla Katka Karolová a 3. místo si zasloužila Anička Smetanová. Ostatní hráči se také urputně snažili a i když na čokoládové medaile nedosáhli, rovněž jim všem za velkou snahu gratulujeme (4. místo Michal Fornůsek, 5. místo Pepík Jošek, 6. místo Radek Kudlička).