Zahájení provozu školy

vytvořeno: 5.5.2020, před 4 roky v rubrice ZŠ Podolí Provoz v Mateřské škole bude zahájen v pondělí 25.5.2020. Termín zahájení provozu Základní školy ......

Milí rodiče,

provoz v mateřské škole bude obnoven v pondělí 25.5.2020. Prosím rodiče dětí MŠ, aby oznámili, zda jejich dítě bude navštěvovat MŠ (telefonem, SMS na č. 603 809 320, mailem na zspodoli@zsmspodoli.cz) nejpozději do 17.5.2020. Tyto informace jsou pro nás důležité pro zorganizování fungování školky. Před nástupem do školky budou rodiče podepisovat čestné prohlášení o tom, že děti nežijí v rodině s rizikovou skupinou osob. Moc Vám děkuji za spolupráci.

Adaptační týdny v mateřské škole pro nově přijaté děti letos nebudou probíhat. Adaptace bude muset bohužel proběhnout až na začátku nového školního roku.

Termín zahájení provozu v základně škole není doposud jistý z důvodu rekonstrukce. Bližší informace budou  v druhé polovině příštího týdne. Prosím o předání informace zda Vaše dítě bude nastupovat do školy třídním učitelkám nebo ředitelce školy prostřednictvím mailu do 18.5.2020. Tyto informace jsou pro nás opět důležité pro naplánování organizace provozu ve škole. V příloze je metodická příručka, kterou školy obdržely jako pokyn pro otevření školy. Budeme se snažit, aby děti mohly nastoupit co nejdříve.

Mgr. Jana Buršová, ředitelka školy