Předvelikonoční návštěva oveček před 1 dnem, 23.4.2019 - Poslední středeční hodina před Velikonoci patřila návštěvě oveček u Baičevů. Děkujeme za možnost návštěvy, vyprávění o zvířatech i občerstvení.
Velikonoční dílničky před 1 dnem, 23.4.2019 - I letos měli možnost děti i rodiče navštívit velikonoční dílničky a vyrobit si jarní dekorace. Výběr aktivit byl pestrý - od zdobení vajíček a perníků přes výrobu přáníček až po drobné předměty k výzdobě domova.
Včelařský kroužek před 1 dnem, 23.4.2019 - Ve včelařském kroužku se děti učí nejen teoretické poznatky ze života včel a péče o ně, ale i zkoušejí praktické dovednosti nezbytné pro každého včelaře.

Vyškrabávaný obrázek - jarní motiv

vytvořeno: 28.3.2014, před 5 roky v rubrice Vernisáž Výtvarné práce žáků 4. a 5. třídy