Výlet na Slovensko

vytvořeno: 18.5.2016, před 8 roky v rubrice ZŠ Podolí Dne 23.5.2016 proběhne výlet na Slovensko. Oplatíme návštěvu našim kamarádům z partnerské školy z obce Častkovce.

Pondělí 23.5. výlet na Slovensko

Program:

odjezd od základní školy Podolí v 7.00 hodin, dostavit se v 6.45 hodin!!

příjezd na Slovensko v 8.00 hodin

program v ŽS Častkovce – sportovní hry, soutěže, jiná zábava

odjezd ze ZŠ Častkovce 13.00 hodin, přejezd do obce Podolie – Park miniatur

předpokládaný návrat mezi 14.00 - 15.00 hodinou, po příjezdu nebude už ŠD, děti z MŠ si vyzvednou rodiče

S sebou: Sportovní oblečení, pláštěnka, svačina, pití, přezůvky

!!! Cestovní doklady (pas nebo OP), kartička pojištěnce od zdravotní pojišťovny!!!

- děti odevzdají při vstupu do autobusu, aby je neztratily, po návratu předáno zpět rodičům

Cestovní pojištění zajistí škola, obědy odhlásí rodiče. Pokud dítě nepojede, dítě si rodič ponechá doma.

V ceně 300,- zahrnuta doprava, cestovní pojištění, vstup do parku miniatur. Kapesné jen velmi malé. Nebude prostor k utrácení, pouze nějaký suvenýr v parku.