ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY před 15 dny, 21.4.2021 - Zápis dětí do mateřské školy proběhne od 2.-16.5.2021 doručením dokumentů do Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace
Testování dětí a žáků před 9 hodinami, 5.5.2021 - Od pondělí 3.5.2021 se bude provádět testování na COVID 19 již jen v pondělí. Čtvrteční testování je zrušeno.
Kočky v modré třídě před 6 dny, 30.4.2021 - Veselé kočičí kamarády vytvořily mladší žáci a teď zdobí zdi v modré třídě.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 7.1.2015, před 6 roky v rubrice Aktuality I na malé škole se najdou sportovní talenti.

Druhé poprázdninové zimní odpoledne jsme zahájili ve školní družině jak jinak než sportovně. Koulování a stavění sněhuláků není zatím možné, a tak jsme se zahřáli u ping-pongu. Děti si vedly velmi dobře a jejich snaha byla po zásluze oceněna. První místo vybojoval s čistým štítem Marťa Rathouzský, druhé místo si odnesl Míša Fornůsek a třetí (ale jenom o chlup) byla všestranně nadaná Kristýnka Havránková. Bramborovou medaili urvala Anežka a krásné páté místo obsadila Pája Frydrychová. Všem vítězům gratulujeme!!!