Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 7.1.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality I na malé škole se najdou sportovní talenti.

Druhé poprázdninové zimní odpoledne jsme zahájili ve školní družině jak jinak než sportovně. Koulování a stavění sněhuláků není zatím možné, a tak jsme se zahřáli u ping-pongu. Děti si vedly velmi dobře a jejich snaha byla po zásluze oceněna. První místo vybojoval s čistým štítem Marťa Rathouzský, druhé místo si odnesl Míša Fornůsek a třetí (ale jenom o chlup) byla všestranně nadaná Kristýnka Havránková. Bramborovou medaili urvala Anežka a krásné páté místo obsadila Pája Frydrychová. Všem vítězům gratulujeme!!!