Focení dětí před 4 dny, 21.5.2019 -
Střípky ze školky před 8 dny, 17.5.2019 - Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)
Přehlídka dravců před 12 dny, 13.5.2019 - V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 7.1.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality I na malé škole se najdou sportovní talenti.

Druhé poprázdninové zimní odpoledne jsme zahájili ve školní družině jak jinak než sportovně. Koulování a stavění sněhuláků není zatím možné, a tak jsme se zahřáli u ping-pongu. Děti si vedly velmi dobře a jejich snaha byla po zásluze oceněna. První místo vybojoval s čistým štítem Marťa Rathouzský, druhé místo si odnesl Míša Fornůsek a třetí (ale jenom o chlup) byla všestranně nadaná Kristýnka Havránková. Bramborovou medaili urvala Anežka a krásné páté místo obsadila Pája Frydrychová. Všem vítězům gratulujeme!!!