Přírodověda před 17 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 18 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 7.1.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality I na malé škole se najdou sportovní talenti.

Druhé poprázdninové zimní odpoledne jsme zahájili ve školní družině jak jinak než sportovně. Koulování a stavění sněhuláků není zatím možné, a tak jsme se zahřáli u ping-pongu. Děti si vedly velmi dobře a jejich snaha byla po zásluze oceněna. První místo vybojoval s čistým štítem Marťa Rathouzský, druhé místo si odnesl Míša Fornůsek a třetí (ale jenom o chlup) byla všestranně nadaná Kristýnka Havránková. Bramborovou medaili urvala Anežka a krásné páté místo obsadila Pája Frydrychová. Všem vítězům gratulujeme!!!