Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 7.1.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality I na malé škole se najdou sportovní talenti.

Druhé poprázdninové zimní odpoledne jsme zahájili ve školní družině jak jinak než sportovně. Koulování a stavění sněhuláků není zatím možné, a tak jsme se zahřáli u ping-pongu. Děti si vedly velmi dobře a jejich snaha byla po zásluze oceněna. První místo vybojoval s čistým štítem Marťa Rathouzský, druhé místo si odnesl Míša Fornůsek a třetí (ale jenom o chlup) byla všestranně nadaná Kristýnka Havránková. Bramborovou medaili urvala Anežka a krásné páté místo obsadila Pája Frydrychová. Všem vítězům gratulujeme!!!