Předškolička

vytvořeno: 15.1.2015, před 10 roky v rubrice ZŠ Podolí Předškolička bude probíhat od února do května 2015 ve čtvrtek od 15.45 v základní škole.

Předškolička je určena budoucím prvňáčkům. Děti se připraví na vstup do školy, posílí se jejich pozitivní vztah ke škole, sociální dovednosti, práce ve skupině, nastartují si základní školní návyky a dovednosti.

Děti si budou procvičovat grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické dovednosti, logické vnímání, všeobecné znalosti. Jednotlivé lekce budou dlouhé maximálně 30 - 40 minut. Děti se zúčastní předškoličky v doprovodu dospělé osoby. Spolu budou řešit úkoly. Domů si odnesou podobný úkol, na kterém si své znalosti procvičí. Rodiče dostanou návod, jak a co mohou se svým dítětem procvičovat.

Zájemci o přeškoličku se zapište, prosím, v mateřské školce. Připište i čas, který by Vám vyhovoval.

Předškolička je zdarma. Děti budou potřebovat trojhrannou tužku a pastelky, nůžky, lepidlo a složku na úkoly.