Přírodověda před 17 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 18 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Požární ochrana očima dětí

vytvořeno: 18.6.2014, před 5 roky v rubrice Vernisáž výtvarná soutěž

Neuvěřitelné se stalo skutečností!!! Žák 5. třídy  Víťa Červenka  opět zabodoval ve výtvarné soutěži vyhlášené Okresním sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Z celkového počtu 951 prací z 1. stupně základních škol  si odnesl krásné 1. místo.