Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Můj koníček malovaný

vytvořeno: 2.5.2014, před 6 roky v rubrice Vernisáž Výtvarné práce žáků 4. a 5. třídy - soutěž pořádaná ZŠ U Pálenice u příležitosti Jízdy králů 2014. V této soutěži žákyně 5. třídy Nela Janků obsadila 1. místo (kategorie 5. třídy). Gratulujeme a přejeme další úspěchy, protože její výtvarný talent je opravdu VELKÝ.