Přírodověda před 18 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 19 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Moje oblíbené zvířátko

vytvořeno: 23.5.2014, před 6 roky v rubrice Vernisáž Výtvarné soutěžní práce žáků 4. a 5. třídy. V této soutěži získala 3. místo naše školní výtvarnice Nela Janků. Neméně šikovná malířka Adéla Potomáková (viz obrázek s vydrami) zase oslnila porotu technikou zpracování a získala tak  zvlášní ocenění. Oběma děvčatům z 5. třídy gratulujeme.