První školní den před 13 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 15 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 19 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Moje oblíbené zvířátko

vytvořeno: 23.5.2014, před 5 roky v rubrice Vernisáž Výtvarné soutěžní práce žáků 4. a 5. třídy. V této soutěži získala 3. místo naše školní výtvarnice Nela Janků. Neméně šikovná malířka Adéla Potomáková (viz obrázek s vydrami) zase oslnila porotu technikou zpracování a získala tak  zvlášní ocenění. Oběma děvčatům z 5. třídy gratulujeme.