Vánoční přání před 29 dny, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 29 dny, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 29 dny, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Moje oblíbené zvířátko

vytvořeno: 23.5.2014, před 6 roky v rubrice Vernisáž Výtvarné soutěžní práce žáků 4. a 5. třídy. V této soutěži získala 3. místo naše školní výtvarnice Nela Janků. Neméně šikovná malířka Adéla Potomáková (viz obrázek s vydrami) zase oslnila porotu technikou zpracování a získala tak  zvlášní ocenění. Oběma děvčatům z 5. třídy gratulujeme.