Jaro očima dětí před 4 dny, 15.4.2021 - Podívejte se, jak děti umí fotit a jak zdokumentovaly proměny letošního jara.
Vycházka před 4 dny, 15.4.2021 - V rámci hodin tělesné výchovy vyrazili žáci čtvrté a páté třídy na vycházku. Zvládli chůzi nesnadným terénem, rozmary aprílového počasí i skákání po kamenech.
Návrat žáků do školy před 11 dny, 9.4.2021 - Dle nových informací MŠMT bude od pondělí 12.4.2021 zahájena výuka pro žáky 1. stupně prezenčně.

Korálkování

vytvořeno: 16.10.2013, před 8 roky v rubrice Aktuality tvoření s paní Májíčkovou

Třetí říjnové úterý odpoledne naši ZŠ navštívila paní Majíčková, která byla ochotna děti naučit základům korálkování. Hlavně děvčata, ale i někteří chlapci se s nadšením probírali jejími barevnými korálkovými poklady a navrhovali si vlastní ozdůbky – přívěšky, náušnice, náramky...

Paní Majíčková nám přislíbila ještě jednu návštěvu, na kterou se zase velmi těšíme a moc jí za její ochotu děkujeme.