Beseda o Chile před 24 dny, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 24 dny, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 24 dny, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Korálkování

vytvořeno: 16.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality tvoření s paní Májíčkovou

Třetí říjnové úterý odpoledne naši ZŠ navštívila paní Majíčková, která byla ochotna děti naučit základům korálkování. Hlavně děvčata, ale i někteří chlapci se s nadšením probírali jejími barevnými korálkovými poklady a navrhovali si vlastní ozdůbky – přívěšky, náušnice, náramky...

Paní Majíčková nám přislíbila ještě jednu návštěvu, na kterou se zase velmi těšíme a moc jí za její ochotu děkujeme.