Přípravy na hody před 5 dny, 17.10.2019 - Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.
Z hodin výtvarné výchovy před 5 dny, 17.10.2019 - V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.
Hodina s knihou před 18 dny, 4.10.2019 - V rámci hodin čtení a rozvíjení čtenářské gramotnosti jednou za měsíc probíhá tzv. hodina s knihou. Děti si mohou ve škole vybrat knihu, která je zaujme a číst si v ní. Na konci hodiny pak zpracují krátký zápis o tom, co četly a mohou o knize povyprávět ostatním.

Halloween party

vytvořeno: 31.10.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality spaní ve škole

Počasí nám přálo, a tak jsme mohli naše „Halloweenské řádění“ začít na školní zahradě.

Odpolední party odstartovalo soutěží, v které žáci museli zapojit rychlost i chytrost dohromady. Skupinka soutěžících, která nejdříve vyluštila zašifrovanou zprávu si mohla pochutnat na „sladkém pokladu.“

Po úvodní soutěži jsme uspokojily naše žaludky opečenými špekáčky a ihned poté vypukl náš večírek.

Nejdříve se všichni hodily „do gala“ a předvedli se v celé své kráse. Děti soutěžily v různých disciplinách a aktivitách, kterými se baví mládež i v anglicky mluvících zemích (např. APPLE BOBBING a APPLES ON THE STRING).

V 22.00 hodin byla vyhlášena večerka a po absolvování hygieny mohly děti zhlédnout jeden hororový film. V průběhu filmu všichni hrdinové absolvovali STEZKU ODVAHY.

Kolem 23.00 hodiny většina zúčastněných zaspala. Ale bohužel i vyjímky se našly (hlavně z chlapeckých řad)a paní učitelka musela několikrát za noc opustit svůj vyteplený pelíšek.

Ranní vstávání bylo kruté, ale nevyhnutelné. Následoval úklid, snídaně a konečné vyhlášení všech soutěží. Každý si odnesl diplomek a nějakou tu maličkost.

Celé páteční dušičkové dopoledne dále pokračovalo projektovým dnem na dušičkové téma.