Uzavření ZŠ a MŠ od 1.3.2021 před 5 hodinami, 28.2.2021 - Dle nařízení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. do 21. 3. 2021 zakazuje přítomnost všech žáků v základní škole a přítomnost všech dětí v mateřské škole.
Karnevalové veselí v základní škole před 13 dny, 15.2.2021 - Pondělní dopoledne patřilo ve škole maskám. Na programu byly výukové a vzdělávací hry, ale taky tanec a zábava. Nechyběla ani tombola a spousta radosti.
Tvoříme venku, ve škole i doma před 23 dny, 5.2.2021 - Pokud nám počasí dovolí, patří středeční hodiny tělocviku vycházkám. Na jedné z nich děti postavily sněhuláky pro Afriku a tak podpořily projekt, do něhož se každoročně škola zapojuje. Žáci první, druhé a třetí třídy vyzdobili svými dílky vstupní chodbu, ve družině se zase tvoří z korálků a doma se zkouší návrhy šatů. I když současná situace není ideální, snažíme se, aby děti formou co nejzajímavějších činností pokračovaly ve svém vzdělávání dál.

Halloween party

vytvořeno: 31.10.2013, před 7 roky v rubrice Aktuality spaní ve škole

Počasí nám přálo, a tak jsme mohli naše „Halloweenské řádění“ začít na školní zahradě.

Odpolední party odstartovalo soutěží, v které žáci museli zapojit rychlost i chytrost dohromady. Skupinka soutěžících, která nejdříve vyluštila zašifrovanou zprávu si mohla pochutnat na „sladkém pokladu.“

Po úvodní soutěži jsme uspokojily naše žaludky opečenými špekáčky a ihned poté vypukl náš večírek.

Nejdříve se všichni hodily „do gala“ a předvedli se v celé své kráse. Děti soutěžily v různých disciplinách a aktivitách, kterými se baví mládež i v anglicky mluvících zemích (např. APPLE BOBBING a APPLES ON THE STRING).

V 22.00 hodin byla vyhlášena večerka a po absolvování hygieny mohly děti zhlédnout jeden hororový film. V průběhu filmu všichni hrdinové absolvovali STEZKU ODVAHY.

Kolem 23.00 hodiny většina zúčastněných zaspala. Ale bohužel i vyjímky se našly (hlavně z chlapeckých řad)a paní učitelka musela několikrát za noc opustit svůj vyteplený pelíšek.

Ranní vstávání bylo kruté, ale nevyhnutelné. Následoval úklid, snídaně a konečné vyhlášení všech soutěží. Každý si odnesl diplomek a nějakou tu maličkost.

Celé páteční dušičkové dopoledne dále pokračovalo projektovým dnem na dušičkové téma.