Předškolička před 26 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Halloween party

vytvořeno: 31.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality spaní ve škole

Počasí nám přálo, a tak jsme mohli naše „Halloweenské řádění“ začít na školní zahradě.

Odpolední party odstartovalo soutěží, v které žáci museli zapojit rychlost i chytrost dohromady. Skupinka soutěžících, která nejdříve vyluštila zašifrovanou zprávu si mohla pochutnat na „sladkém pokladu.“

Po úvodní soutěži jsme uspokojily naše žaludky opečenými špekáčky a ihned poté vypukl náš večírek.

Nejdříve se všichni hodily „do gala“ a předvedli se v celé své kráse. Děti soutěžily v různých disciplinách a aktivitách, kterými se baví mládež i v anglicky mluvících zemích (např. APPLE BOBBING a APPLES ON THE STRING).

V 22.00 hodin byla vyhlášena večerka a po absolvování hygieny mohly děti zhlédnout jeden hororový film. V průběhu filmu všichni hrdinové absolvovali STEZKU ODVAHY.

Kolem 23.00 hodiny většina zúčastněných zaspala. Ale bohužel i vyjímky se našly (hlavně z chlapeckých řad)a paní učitelka musela několikrát za noc opustit svůj vyteplený pelíšek.

Ranní vstávání bylo kruté, ale nevyhnutelné. Následoval úklid, snídaně a konečné vyhlášení všech soutěží. Každý si odnesl diplomek a nějakou tu maličkost.

Celé páteční dušičkové dopoledne dále pokračovalo projektovým dnem na dušičkové téma.