Pasování na čtenáře před 1 dnem, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Evropský týden mobility v UH

vytvořeno: 19.9.2013, před 11 roky v rubrice Aktuality Dne 19. 9. 2013 jsme se zúčastnili se školní družinou Evropského týdne mobility v Uherském Hradišti, kde žáci měli možnost se projet po náměstí na koloběžce, které bylo po celý den „BEZ AUT“. Vyzkoušeli si také svoje výtvarné umění na silnici v Nádražní ulici a shlédli kulturní program DDM na velkém pódiu. Největší zážitkem však bylo ulehnutí v sanitce s odborným výkladem záchranářů a posezení v hasičském voze. S údivem také všichni sledovali vyprošťování člověka z havarovaného auta pomocí hydraulických kleští. Někteří si dokonce chtěli odnést zbytky z vraku auta domů (zrcátky, blatníky,...) jako suvenýr, což jim ale nebylo povoleno. Akce byla i přes chvilkovou nepřízeň počasí zdařilá.