Společné focení před 6 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 8 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 8 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Drakiáda

vytvořeno: 4.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Krásné páteční odpoledne se úplně nabízelo k pouštění draků. Naše děti, ačkoliv se některým zdá, že jsou na pouštění draků již velké, se na tuto akci těšily. I když si všechny draka nepřinesly, každý se stal při pouštění draků velmi užitečným pomocníkem. Opravdu velký obdiv si zasloužil obrovský drak Jakuba Zbranka (viz foto), a také drak Aďi Potomákové, které vyletěl neuvěřitelně vysoko. Drak Tomáše Smetany měl dokonce několik hlav. Anička s Anežkou trošku se svými příšerkami zápasily, ale nakonec je vynesly také hodně vysoko. Všechny děti byly odměněny diplomy, sladkostmi a drobností.