Vánoční stromečky ve škole před 6 dny, 6.12.2019 - Vánoční atmosféru přinesly mimo jiné do školy i nádherné vánoční stromy, které jsou letos až do stropu. Velké poděkování za ně patří tatínkovi naší druhačky Karolínky Smetkové.
Mikuláš před 7 dny, 6.12.2019 - Ve čtvrtek 5. prosince navštívil MŠ i ZŠ Mikuláš. Se svými pomocníky čertem a andělem u každého z dětí ocenili jejich dobré vlastnosti, ale našli i něco, na čem je potřeba zapracovat a do další návštěvy zlepšit. Dětem vykouzlili úsměv na tváři svým vystupováním a samozřejmě i balíčky s nadílkou. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli, sponzorům za věci do balíčků a hlavně paní Mikulové, Krčové a andělovi.
Zahájení výuky plavání před 13 dny, 29.11.2019 - Jako každý rok i letos absolvují všechny děti v rámci hodin tělesné výchovy plaveckou výuku v Aquaparku Uherské Hradiště. První hodiny proběhly ve středu 27. 11. 2019. Žáci byli nejprve seznámeni s bezpečnostními pravidly a rozděleni do skupin. Pak následovala samotná výuka a nakonec i volné plavání.

Drakiáda

vytvořeno: 4.10.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Krásné páteční odpoledne se úplně nabízelo k pouštění draků. Naše děti, ačkoliv se některým zdá, že jsou na pouštění draků již velké, se na tuto akci těšily. I když si všechny draka nepřinesly, každý se stal při pouštění draků velmi užitečným pomocníkem. Opravdu velký obdiv si zasloužil obrovský drak Jakuba Zbranka (viz foto), a také drak Aďi Potomákové, které vyletěl neuvěřitelně vysoko. Drak Tomáše Smetany měl dokonce několik hlav. Anička s Anežkou trošku se svými příšerkami zápasily, ale nakonec je vynesly také hodně vysoko. Všechny děti byly odměněny diplomy, sladkostmi a drobností.