Vánoční dílničky před 6 dny, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 12 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 12 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Drakiáda

vytvořeno: 4.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Krásné páteční odpoledne se úplně nabízelo k pouštění draků. Naše děti, ačkoliv se některým zdá, že jsou na pouštění draků již velké, se na tuto akci těšily. I když si všechny draka nepřinesly, každý se stal při pouštění draků velmi užitečným pomocníkem. Opravdu velký obdiv si zasloužil obrovský drak Jakuba Zbranka (viz foto), a také drak Aďi Potomákové, které vyletěl neuvěřitelně vysoko. Drak Tomáše Smetany měl dokonce několik hlav. Anička s Anežkou trošku se svými příšerkami zápasily, ale nakonec je vynesly také hodně vysoko. Všechny děti byly odměněny diplomy, sladkostmi a drobností.