Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Bukovina

vytvořeno: 26.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Vycházka do Popovic se školní družinou