ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace.

Základní škola je škola s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky. V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. Ve škole vyučují 4 paní učitelky, 2 asistentky pedagoga a 1 vychovatelka školní družiny.

Mateřská škola sídlí v jiné budově než základní škola. Je to modernější budova. Od školního roku 2023/2024 byly znovu otevřeny 2 třídy mateřské školy pro děti ve věku od 3 do 7 let. K mateřské škole patří také školní zahrada s novými herními průlezkami. Ve školce působí čtyři paní učitelky a jedna asistentka pedagoga.

Poděkování za pomoc v MŠ

před 10 roky, 15.5.2014

Velice děkujeme panu Zimčíkovi, panu starostovi Křižkovi a místostarostovi Hastíkovi za pomoc při odvozu hlíny na zahradě v Mateřské školce

Číst celý článek


Malý výlet vláčkem

před 10 roky, 25.3.2014

Dnes jsme s dětmi z I. třídy absolvovali malý výlet vláčkem z Popovic do Starého Města. Viděli jsme nejen spoustu mašinek a kolejí, ale také pana výpravčího, který nám ukázal jak uniformu, tak i moderní počítačovou techniku, bez které se již žádná větší vlaková stanice neobejde.Na cestu nám svítilo sluníčko a proto jsme si celý výlet náramně užili.

Číst celý článek

Testovací aktualita

před 10 roky, 13.1.2014

Reportáž z dětského dne.

Číst celý článek

Jablečné dobroty

před 10 roky, 20.9.2013

pečeme ve školní družině

Číst celý článek

Spolupracujeme