Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Žlutý den ve znamení včeliček

vytvořeno: 13.10.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality A už je to tady! Vrátily se nám projektové barevné dny se změnou. Pro letošní rok se zaměříme na zvířátka a co je žluté??? No přece včeličky.Proměnili jsme se na úl plných pilných a pracovitých včeliček,a moc jsme si to užili. Jen se podívejte sami, jak nám to šlo :).