Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 4 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 10 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Žlutý den ve znamení včeliček

vytvořeno: 13.10.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality A už je to tady! Vrátily se nám projektové barevné dny se změnou. Pro letošní rok se zaměříme na zvířátka a co je žluté??? No přece včeličky.Proměnili jsme se na úl plných pilných a pracovitých včeliček,a moc jsme si to užili. Jen se podívejte sami, jak nám to šlo :).