Beseda o Chile před 2 měsíci, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 2 měsíci, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 2 měsíci, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Žlutý den ve školce

vytvořeno: 8.4.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Předposlední barevný den ve školce byl ve znamení žluté barvy. Děti celé dopoledne pomáhaly smutnému sluníčku, kterému se poztrácely paprsky. Děti je všechny našly a za odměnu jim již veselé sluníčko vykouzlilo v herně rozkvetlou louku plnou žlutých kytiček. Kytičky jsme využily nejen k tanečku Sluníčko, sluníčko, ale také jsme je různě třídily a počítaly. Sluníčko nám také poslalo krabičku plnou semínek, které jsme si zasadily. V závěru dopoledne děti mohly rozvíjet svou fantazii při kresbě barvami.