Karneval před 9 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Žlutý den ve školce

vytvořeno: 8.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Předposlední barevný den ve školce byl ve znamení žluté barvy. Děti celé dopoledne pomáhaly smutnému sluníčku, kterému se poztrácely paprsky. Děti je všechny našly a za odměnu jim již veselé sluníčko vykouzlilo v herně rozkvetlou louku plnou žlutých kytiček. Kytičky jsme využily nejen k tanečku Sluníčko, sluníčko, ale také jsme je různě třídily a počítaly. Sluníčko nám také poslalo krabičku plnou semínek, které jsme si zasadily. V závěru dopoledne děti mohly rozvíjet svou fantazii při kresbě barvami.