Dýňování ve škole před 19 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Žlutý den ve školce

vytvořeno: 8.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Předposlední barevný den ve školce byl ve znamení žluté barvy. Děti celé dopoledne pomáhaly smutnému sluníčku, kterému se poztrácely paprsky. Děti je všechny našly a za odměnu jim již veselé sluníčko vykouzlilo v herně rozkvetlou louku plnou žlutých kytiček. Kytičky jsme využily nejen k tanečku Sluníčko, sluníčko, ale také jsme je různě třídily a počítaly. Sluníčko nám také poslalo krabičku plnou semínek, které jsme si zasadily. V závěru dopoledne děti mohly rozvíjet svou fantazii při kresbě barvami.