Focení dětí před 4 dny, 21.5.2019 -
Střípky ze školky před 9 dny, 17.5.2019 - Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)
Přehlídka dravců před 13 dny, 13.5.2019 - V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.

Žlutý den ve školce

vytvořeno: 8.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Předposlední barevný den ve školce byl ve znamení žluté barvy. Děti celé dopoledne pomáhaly smutnému sluníčku, kterému se poztrácely paprsky. Děti je všechny našly a za odměnu jim již veselé sluníčko vykouzlilo v herně rozkvetlou louku plnou žlutých kytiček. Kytičky jsme využily nejen k tanečku Sluníčko, sluníčko, ale také jsme je různě třídily a počítaly. Sluníčko nám také poslalo krabičku plnou semínek, které jsme si zasadily. V závěru dopoledne děti mohly rozvíjet svou fantazii při kresbě barvami.