Co se děje v družině před 5 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.
Hrajeme si na obchod před 5 dny, 25.1.2023 - Ve třetí třídě patřila jedna hodina prvouky obchodování. V rámci tématu zboží a výrobky jsme si vyzkoušeli obchodování, zacházení s financemi a rozhodování o nákupech.
Programování před 12 dny, 18.1.2023 - V pondělí dopoledne zpestřilo výuku programování s čarodějem Baltíkem. Naši školu navštívil přímo autor programu pan Soukup a předvedl žákům možnosti vizuálního programování. Všichni dostali vlastní heslo, takže v programu mohou pracovat i doma.

Žlutý den ve školce

vytvořeno: 8.4.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Předposlední barevný den ve školce byl ve znamení žluté barvy. Děti celé dopoledne pomáhaly smutnému sluníčku, kterému se poztrácely paprsky. Děti je všechny našly a za odměnu jim již veselé sluníčko vykouzlilo v herně rozkvetlou louku plnou žlutých kytiček. Kytičky jsme využily nejen k tanečku Sluníčko, sluníčko, ale také jsme je různě třídily a počítaly. Sluníčko nám také poslalo krabičku plnou semínek, které jsme si zasadily. V závěru dopoledne děti mohly rozvíjet svou fantazii při kresbě barvami.