Pasování na čtenáře před 5 dny, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 6 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 6 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Zelený den otevřených dveří

vytvořeno: 16.4.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole zelený den a také den otevřených dveří.

Zelená barva dnes ve škole převládala, hlavně jako předzvěst jara a velikonočních svátků. Zároveň jsme měli ve škole den otevřených dveří, tedy kdo chtěl, tak mohl přijít nahlédnout do prostor školy nebo se podívat do výuky. V dopoledních hodinách přišly některé maminky. Poté jsme měli velmi vzácnou návštěvu, přišli žáci a učitelé ze základní školy v Popovicích. Společně jsme si vytvořili nějaké drobné velikonoční ozdoby, také se peklo, zpívalo a hrály se hry. Nejlepší ale bylo občerstvení, po němž se brzy slehla zem...:-)