Podolskou stezkou před 6 dny, 11.10.2021 - Čtvrťáci a páťáci si v tělocviku vyzkoušeli různé způsoby pohybu v přírodním terénu a přitom si prohlédli krásy okolní přírody.
Komunitní setkání na školní zahradě před 6 dny, 11.10.2021 - Děkujeme všem, kteří přišli pomoci s výsadbou školní zahrady. Věříme, že se nám brzy podaří upravit zahradu tak, aby se stala příjemným místem pro výuku i odpočinek.
Výlet do pravěku před 16 dny, 1.10.2021 - V rámci výtvarné výchovy se čtvrťáci a páťáci prostřednictvím prožitkových aktivit podívali na princip tvorby pravěkého umění a vyzkoušeli si vlastní práci inspirovanou tímto období. Použitými technikami byla frotáž a muchláž s dokreslením.

Zelený den otevřených dveří

vytvořeno: 16.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole zelený den a také den otevřených dveří.

Zelená barva dnes ve škole převládala, hlavně jako předzvěst jara a velikonočních svátků. Zároveň jsme měli ve škole den otevřených dveří, tedy kdo chtěl, tak mohl přijít nahlédnout do prostor školy nebo se podívat do výuky. V dopoledních hodinách přišly některé maminky. Poté jsme měli velmi vzácnou návštěvu, přišli žáci a učitelé ze základní školy v Popovicích. Společně jsme si vytvořili nějaké drobné velikonoční ozdoby, také se peklo, zpívalo a hrály se hry. Nejlepší ale bylo občerstvení, po němž se brzy slehla zem...:-)