Vycházka k Olšavě před 2 dny, 21.4.2021 - 22. dubna se slaví den Země, a proto jsme vyrazili na vycházku k neregulovanému toku řeky Olšavy. Kromě mnoha rostlin a živočichů zaujala děti zejména možnost zblízka si prohlédnout vrstvy země. Překvapením byla průzračná voda a písčitá pláž se spoustou škeblí. Dalším plánem je navštívit toto zajímavé místo znovu a vyčistit ho od naplavených odpadků.
ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY před 2 dny, 21.4.2021 - Zápis dětí do mateřské školy proběhne od 2.-16.5.2021 doručením dokumentů do Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace
Informace pro školy a školská zařízení od 26.4.2021 před 2 dny, 21.4.2021 - Od pondělí 26.4.2021 platí další pravidla v poskytování vzdělávání dětí, žáků, studentů

Zelený den otevřených dveří

vytvořeno: 16.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole zelený den a také den otevřených dveří.

Zelená barva dnes ve škole převládala, hlavně jako předzvěst jara a velikonočních svátků. Zároveň jsme měli ve škole den otevřených dveří, tedy kdo chtěl, tak mohl přijít nahlédnout do prostor školy nebo se podívat do výuky. V dopoledních hodinách přišly některé maminky. Poté jsme měli velmi vzácnou návštěvu, přišli žáci a učitelé ze základní školy v Popovicích. Společně jsme si vytvořili nějaké drobné velikonoční ozdoby, také se peklo, zpívalo a hrály se hry. Nejlepší ale bylo občerstvení, po němž se brzy slehla zem...:-)