Co se děje u školkáčků před 14 dny, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 20 dny, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 28 dny, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Zelený den otevřených dveří

vytvořeno: 16.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole zelený den a také den otevřených dveří.

Zelená barva dnes ve škole převládala, hlavně jako předzvěst jara a velikonočních svátků. Zároveň jsme měli ve škole den otevřených dveří, tedy kdo chtěl, tak mohl přijít nahlédnout do prostor školy nebo se podívat do výuky. V dopoledních hodinách přišly některé maminky. Poté jsme měli velmi vzácnou návštěvu, přišli žáci a učitelé ze základní školy v Popovicích. Společně jsme si vytvořili nějaké drobné velikonoční ozdoby, také se peklo, zpívalo a hrály se hry. Nejlepší ale bylo občerstvení, po němž se brzy slehla zem...:-)