Slavnostní ukončení školního roku 2020/2021 před 23 dny, 7.7.2021 - Poslední červnový den patřil předání vysvědčení a loučení. Školu navštívili i zástupci obce Podolí. Přejeme všem dětem i jejich blízkým prázdniny plné sluníčka a radosti ze společně strávených chvil.
Výšlap do Amfíku před 23 dny, 7.7.2021 - Předposlední školní den patřil toulkám okolní přírodou. Čtvrťáci a páťáci ho strávili procházkou do Amfíku. Osvěžili jsme se u studánky, zastavili se u rybníka s labutěmi, poseděli na zahrádce restaurace a užili si spoustu zábavy.
Párty pro páťáky před 23 dny, 7.7.2021 - V posledním týdnu školy jsme se na školním dvoře rozloučili se druhou třídou, která byla v ZŠ celých pět let prvního stupně. Vzduchem létaly zátky od dětského šampaňského, připíjelo se na šťastnou další životní etapu, tančilo se a hrály se hry. Školu opouští devět žáků páté třídy. Přejeme všem, ať se jim daří.

Zelený den otevřených dveří

vytvořeno: 16.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole zelený den a také den otevřených dveří.

Zelená barva dnes ve škole převládala, hlavně jako předzvěst jara a velikonočních svátků. Zároveň jsme měli ve škole den otevřených dveří, tedy kdo chtěl, tak mohl přijít nahlédnout do prostor školy nebo se podívat do výuky. V dopoledních hodinách přišly některé maminky. Poté jsme měli velmi vzácnou návštěvu, přišli žáci a učitelé ze základní školy v Popovicích. Společně jsme si vytvořili nějaké drobné velikonoční ozdoby, také se peklo, zpívalo a hrály se hry. Nejlepší ale bylo občerstvení, po němž se brzy slehla zem...:-)