Vzpoura úrazům před 4 dny, 14.9.2020 - Jako každoročně i letos v naší škole proběhl preventivní program zaměřený na předcházení úrazům a nebezpečným situacím. Při besedě se děti dozvěděly o rizicích, která jim hrozí při hrách i sportech a způsobech ochrany zdraví. Program doprovázelo instruktážní video a především poutavé vyprávění lidí, kterým chvilková nepozornost změnila život.
Podolskou naučnou stezkou v tělocviku před 4 dny, 14.9.2020 - Dvouhodinovka tělesné výchovy patřila pobytu venku. Na podolské naučné stezce jsme si kromě čtení zajímavých informací z informačních tabulí vyzkoušeli různé způsoby běhu, překonávání překážek v přírodním prostředí i protahovací cvičení. Závěrem následovaly pohybové hry na hřišti ve Žlebu.
Projektový den na téma Sluneční soustava před 9 dny, 9.9.2020 - V pátek 4. září proběhl první projektový den zaměřený na planety naší sluneční soustavy. Děti se dozvěděly mnoho nových informací o planetách, vesmíru kolem nás i o planetě Zemi. Výstupem z projektového dne byly složky nabité informacemi - lapbooky a také mnoho poznatků, se kterými budeme nadále pracovat.

Zelený den otevřených dveří

vytvořeno: 16.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole zelený den a také den otevřených dveří.

Zelená barva dnes ve škole převládala, hlavně jako předzvěst jara a velikonočních svátků. Zároveň jsme měli ve škole den otevřených dveří, tedy kdo chtěl, tak mohl přijít nahlédnout do prostor školy nebo se podívat do výuky. V dopoledních hodinách přišly některé maminky. Poté jsme měli velmi vzácnou návštěvu, přišli žáci a učitelé ze základní školy v Popovicích. Společně jsme si vytvořili nějaké drobné velikonoční ozdoby, také se peklo, zpívalo a hrály se hry. Nejlepší ale bylo občerstvení, po němž se brzy slehla zem...:-)