Vánoční dílničky před 2 dny, 13.12.2019 - Již tradičně se v předvánočním čase sešli ve škole rodiče s dětmi, aby si v rámci dílniček vytvořili vánoční dekorace k vyzdobení domova a také se předvánočně naladili.
Pečení perníčků před 2 dny, 13.12.2019 - V rámci pracovních činností se čtvrťáci a páťáci věnovali pečení perníků od výroby těsta, přes vykrajování, pečení až po ochutnávání.
Vánoční stromečky ve škole před 9 dny, 6.12.2019 - Vánoční atmosféru přinesly mimo jiné do školy i nádherné vánoční stromy, které jsou letos až do stropu. Velké poděkování za ně patří tatínkovi naší druhačky Karolínky Smetkové.

Zdravé zoubky

vytvořeno: 22.2.2017, před 3 roky v rubrice Aktuality Preventivní program z dentální hygieny.