Přírodověda před 19 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 20 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 27 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Zdravá pětka

vytvořeno: 3.10.2017, před 2 roky v rubrice Aktuality V úterý 3. října děti ze všech tříd pracovaly v rámci výukového programu Zdravá pětka. Seznámily se se zásadami zdravého životního stylu a různými druhy potravin, které zdraví podporují nebo mu naopak škodí.