Přírodověda před 18 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 19 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Zazpívej, slavíčku

vytvořeno: 31.1.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality Školní kolo pěvecké soutěže

Ve čtvrtek 28. ledna proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Zazpívej, slavíčku. Zúčastnili se ho žáci 1. a  5. třídy.