Střípky ze školky před 8 dny, 16.1.2019 - Co se odehrálo ve školce za poslední čas
Divadlo Zlín před 10 dny, 14.1.2019 - Čtvrteční odpoledne 10. ledna opět patřilo návštěvě Městského divadla ve Zlíně. Tentokrát děti pobavilo představení s názvem Královna Koloběžka I. Dětem se pohádka moc líbila a už se těší, co uvidí příště.
Zakončení výuky plavání před 15 dny, 9.1.2019 - V pondělí 7. ledna 2019 proběhla poslední hodina plavání. Děti byly seznámeny s desaterem bezpečnosti pro plavce, vyzkoušely si, co všechno už ve vodě umí a zvládnou. Pak následovalo oblíbené volné plavání a dovádění ve vodě. Dětem bylo také vystaveno plavecké vysvědčení informující o jejich dovednostech, které bude předáno společně s pololetním vysvědčením.

Zazpívej, slavíčku

vytvořeno: 31.1.2016, před 3 roky v rubrice Aktuality Školní kolo pěvecké soutěže

Ve čtvrtek 28. ledna proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Zazpívej, slavíčku. Zúčastnili se ho žáci 1. a  5. třídy.