Poslední předvánoční den školy před 29 dny, 18.12.2020 - V tomto kalendářním roce jsme se naposled sešli ve škole. Den zahájila přáním paní starostka, která spolu s panem místostarostou přišla potěšit krabicí plnou dobrot. Během prvních dvou hodin jsme si rozdali dárky, popřáli si hezké prožití Vánoc a společně si užili vánoční atmosféru.
Vánoční tvoření nejen z keramiky před 1 měsícem, 10.12.2020 - V rámci školní družiny probíhají tématicky zaměřená odpoledne - keramické tvoření, pečení perníčků, vánoční vyrábění dekorací a ozdob. Těmito a dalšími aktivitami paní učitelky vnáší vánoční atmosféru a krátí dětem čekání na nejkrásnější svátky v roce.
Čteme pro Kuře před 1 měsícem, 7.12.2020 - Podpořme dobrou věc

Zazpívej, slavíčku

vytvořeno: 31.1.2016, před 5 roky v rubrice Aktuality Školní kolo pěvecké soutěže

Ve čtvrtek 28. ledna proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Zazpívej, slavíčku. Zúčastnili se ho žáci 1. a  5. třídy.