Vánoční dílničky před 2 dny, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 7 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 7 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Září v I. třídě

vytvořeno: 30.9.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Po prázdninách nastoupilo do mateřské školy třináct nových dětí. První dny se samozřejmě neobešly bez slziček, ale zdá se, že si děti velmi rychle zvykají a smutno po mamince už jim je jen opravdu maličko. Vždyť ve školce je tak dobře, spousta nových kamarádů, hraček a zábavy. Začátkem záři jsme se seznamovali s pravidly, které musíme dodržovat, abychom se ve školce cítili bezpečně a všem se nám v ní líbilo.