První pomoc před 4 dny, 11.6.2021 - V přírodovědě si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli, jak náročné je poskytnout první pomoc a zda by v takové situaci uměli reagovat.
Výlet do Valtic před 4 dny, 11.6.2021 - Výlety jsme v tomto školním roce zakončili návštěvou Valtic. V Muzeu železné opony jsme si připomněli dobu nedávno minulou včetně prohlídky dobových předmětů a zajímavého výkladu. Prošli jsme se na kolonádu a po obědě si prohlédli knížecí byt v zámku a přilehlé zahrady. Děkujeme panu Krčovi za spoluúčast na této akci i mnoho zajímavých informací, které dětem předal.
Jak jsme slavili Den dětí před 6 dny, 8.6.2021 - První červnový den patřil tradičně dětem. Žáky navštívila s přánímke Dni dětí paní starostka s doprovodem a přinesla jim sladké dobroty.

Září v I. třídě

vytvořeno: 30.9.2013, před 8 roky v rubrice Aktuality Po prázdninách nastoupilo do mateřské školy třináct nových dětí. První dny se samozřejmě neobešly bez slziček, ale zdá se, že si děti velmi rychle zvykají a smutno po mamince už jim je jen opravdu maličko. Vždyť ve školce je tak dobře, spousta nových kamarádů, hraček a zábavy. Začátkem záři jsme se seznamovali s pravidly, které musíme dodržovat, abychom se ve školce cítili bezpečně a všem se nám v ní líbilo.