Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Září v I. třídě

vytvořeno: 30.9.2013, před 7 roky v rubrice Aktuality Po prázdninách nastoupilo do mateřské školy třináct nových dětí. První dny se samozřejmě neobešly bez slziček, ale zdá se, že si děti velmi rychle zvykají a smutno po mamince už jim je jen opravdu maličko. Vždyť ve školce je tak dobře, spousta nových kamarádů, hraček a zábavy. Začátkem záři jsme se seznamovali s pravidly, které musíme dodržovat, abychom se ve školce cítili bezpečně a všem se nám v ní líbilo.